ugradnja serva u golfa 2

ugradnja serva u golfa 2

Član
nisam imao servo nikad pa kontam ugraditi šta mi sve treba od remenica nekih nosača i svega jer imam jednu ponudu od 150 KM kaže kompletno, a bojim se ako to kupim da ne bude komplet pa hodaj po otpadima i traži ostalo i pušiona budem, uz to koliko dođe ugradnja serva kad se sve nabavi i trebal još na volan nešto stavljati... da ne dužim sad sam bez serva a kontam stavi šta mi sve treba pozdrav :icon_question: :lol:
 
letva volana, crijeva i boca od ulja, servo pumpa, nosac servo pumpe i remen sto ide na servo pumpu, a 150KM je tamam ako je komplet
 
Član
znači to je to a instalacija nešto za volan, i drugo trebal to, i ta remenica idel ona, a ugradnja koliko uzimaju za ruke
 
dinamozg je napisao(la):
znači to je to a instalacija nešto za volan, i drugo trebal to, i ta remenica idel ona, a ugradnja koliko uzimaju za ruke

nemas nikakve instalacije jer tu nema nikakve struje, ima na svakom Golfu remenica predvidjena za servo, ispod remenice alternatora i na nju se kaca remen od servo pumpe, a sto se tice ugradnje sve zavisi od majstora, ja mislim da ide oko 50KM
 
Član
Noke je skoro ugradjivao servo,mislim da u njegovoj garazi imas detaljno sve objasnjeno,sta kako,i te zajebancije. I nije puno 150km,ako je sve kompletno,to je ta cijena;)
 
Član
meni rekoše da treba neka dupla remenica na radilicu i ako ko zna koliko je ugradnja, a de mi reci da ne tražim gdje se točno nalazi to od NOKEA
samo pišite i pomažite
 
dinamozg je napisao(la):
meni rekoše da treba neka dupla remenica na radilicu i ako ko zna koliko je ugradnja, a de mi reci da ne tražim gdje se točno nalazi to od NOKEA
samo pišite i pomažite

ma ima ta remenica sigurno, digni haubu i vidi ima li jedna remenica slobodna ispod altenatora, ta ti je za servo
 
Član
Ne moze bez te duple ramenice ,ona je oko 20-ak KM ,treba ti i krst volana ,ulje za servo ATF cca 15-20 KM ,poslije toga treba otici na spuru, naravno na letvi trebaju biti spone i krejnice jer nisu iste za servo letvu i obicnu
 
Član
gdje stavljaju za 50 javite
http://www.pik.ba/artikal/580632/servo-letva-sa-crijevima-za-golf-a-2-benzin-komplet/ jel ovdje sve za taj j.... servo + samo ona dupla remenica jesul ovdje i ti neki nosači i križ i krajnice spone...
jel isti u 3 golfa i 2
 
nije isto od Golfa 3 i 2, kod 3 su duze gurajuce spone pa i moro prepravljat...
idi negdje na auto otpad, ima Golfova sa servom sigurno i nek ti poskida komplet, al odes sa svojim majstorom nek malo pregleda jel sve OK
 
Ja sam ugradio servo na svog Golfa, u svakom slucaju preporucujem ti duple remenice, i da pratis kako ce ti to neko uraditi, jer ako imalo zeznu, vrlo brzo strada(malo cudno za golfa ali to je moje iskustvo)! pozdrav
 
Top