UGRADNJA RUCICE BORDA NA GOLFU 5

UGRADNJA RUCICE BORDA NA GOLFU 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
KAO STO NASLOV KAZE DA LI JE MOGUCE UGRADITI RUCICU I PROGRAMIRATI JE I DA RADI BORD KOMP. POSTO KOD MENE SADA NEMA BORD NIKAKO A VOLIO BI DA TO OSPOSOBIM AKO JE TO MOGUCE .
HAJDE STRUCNJACI IMA VAS DOSTA NA FORUMU DA CUJEM VASE MISLJENJE .
 
Član
RE: UGRADNJA BORDA NA GOLFU 5

Izvini drug, greska!
Mislio sam da si pitao za tempomat

Izvini
 
Član
Sve se može ;)

tempomat moze, board treba ti puno dijelova koji kostaju...i naravno dobar mjastor ...
 
Član
za pocetak novi sat tuto kompleto, hajfaj čika koji ima kompjuter da može dekodirati neš i da sve ostalo ima u malom prstu :D

Neznam kakav sad sat imas?
 
Član
Ako imas ovaj sa lijeve strane onda ti treba ovaj sa desne :D onda treba preko vaga vidjeti koji imas i koja je broj i traziti ovakav desno ali za 1 broj veći od te tvoje verzije...al prije toga moras naci nekog ko će ti to odraditi jel ti mora imobilajzere iskodirat, i još dosta toga uglavnom elektronike ostalo je manje više lako..

027_IMG_2433.jpg
 
Previse je ovo posla zbog borda mislio sam da se moze samo rucica promijeniti i kodirati ali ovo je citav projekat kao sto je Mrva rekao.

Hvala momci
 
Član
Pa nemoras ti sve ovo uraditi, dovoljno je da novi sat ubaciš i iskodiraš i imaćeš sve što sad tražiš, a ove ostale tantavice su ti kao opcija plus :D , ak nemas komande na volanu nediras nista, ovo sa kompasom wtf? kao i cccm....a uvijek se može kasnije uraditi i postaviti kao opcija al kad vidis sta se dobije i nije toliko vrijedno da se radi na ovim dodatnim opcijama....
 
Član
Drugi sat ručka sa komandama za BC, par žica spojiti na ECU i nekog da ti to aktivira preko VAg com-a ništa komplikovano samo poskupo ;) Ja sams ebi an A4 B5 ugrađivao ali je dosta jednostavnije jer ne treba prekodirati sat imo nije u satu kao kod novijih vozila,a i ne mora se aktivirati preko Vag coma odmah radi ;) Što se tempomata tiče mislim da se sem ručke još nešto mora mjenjati, par žica ne ECU i isto da ti neko to aktivira ;)
 
Član
Drugi sat ručka sa komandama za BC, par žica spojiti na ECU i nekog da ti to aktivira preko VAg com-a ništa komplikovano samo poskupo ;) Ja sams ebi an A4 B5 ugrađivao ali je dosta jednostavnije jer ne treba prekodirati sat imo nije u satu kao kod novijih vozila,a i ne mora se aktivirati preko Vag coma odmah radi ;) Što se tempomata tiče mislim da se sem ručke još nešto mora mjenjati, par žica ne ECU i isto da ti neko to aktivira ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top