Ugradnja plina

Ugradnja plina

Član
Pozdrav raja ovako imam oplel suzu 1.6 b 55 kw sta mislite o plinu jeli moze na t motore i otpeilike koliko kosta ugradnja pozdrav
 
Član
edo_benz je napisao(la):
sto nebi moglo,ugradnja oko 450 nov,polovno 150 bez ugradnje ;)

a edo otprikel sta mislis koliko bi mogo plina da trosi benzina sada trosi oko 10 a kad stisnem ufffff
 
Član
cuj sta cu ti rec ugradi neces se pokajat ni 1% neznam koliko prelazis ali za godinu ces ga otplatit ;) ,nerazmisljaj ni sekunde
 
Član
edo_benz je napisao(la):
cuj sta cu ti rec ugradi neces se pokajat ni 1% neznam koliko prelazis ali za godinu ces ga otplatit ;) ,nerazmisljaj ni sekunde

a imas li neki savjet gdje da to radimgdje da radim kod koga a prelazim prosjek 100km dnevno ukopa me
 
Član
rade oni ja mislim kod zovke dole mislim garancije sve novo to ti se itekako isplati,mada ti se isplati uzet i polovno +rasplinjac ili kako se vec zove uzet nov i ugradit sebi (ako znas :D)
 
Član
edo_benz je napisao(la):
rade oni ja mislim kod zovke dole mislim garancije sve novo to ti se itekako isplati,mada ti se isplati uzet i polovno +rasplinjac ili kako se vec zove uzet nov i ugradit sebi (ako znas :D)

imam majstora koji to ugradjue a kako da se registruje mislim hocel tzraziti kakav atest ili sta
 
Član
Imam ti ja gotov nov isparivac i prekidac sa instalacijom, hvali ti jos boca,difuzor, crijeva i onaj hepek za punjenje!;)
A meni se otpatio na 6000 vakum sistem, a za sekvent treba jedno 13000 da se otplati!
 
Član
ma kakav atest to nek te nebrine nista,stavis nalju LPG i kupis protivpozarni aparatic i oj ha,eto kopletnu instalaciju osim rasplinjaca 150km,mada mozes naletit komplet izvadjen iz kadeta 1.6
 
BHT Ovisnik
ja mislim uzimati focusa 1.6 i ugrađivati plin,godisnje bi prosjek mi bio oko 30000km,znaci isplatio bih ga,a jel tko zna da ne otvaram temu,cuo sam nesto da focusi (npr. 2002 g.) ne podnose plin ?
 
Član
Fokus ima problem zbog hidropodizaca i ventili su mu tanki, pa kada plin dodje do njih dolazi do isusivanja i komanja, taj problem se rjesava tako sto se ugradi kantica sa uljem i prilikom prolaska plina on sa sobom nosi to ulje u vidu pare i tako vlazi i podmazuje ventile tako da nema zime!;)
Sve se moze, samo je fora ko ti to uradi i kako!
 
BHT Ovisnik
aha aha,kada bih ga uzeo to bih vozio u Radica u Sarajevo,jer sam cuo preporuke za njih,tako da su vjerovatno upuceni,jer to me malo zabrinu :D

hvala na odgovoru :D
 
Član
Napisao sam ti gore!;)

CoL3 je napisao(la):
aha aha,kada bih ga uzeo to bih vozio u Radica u Sarajevo,jer sam cuo preporuke za njih,tako da su vjerovatno upuceni,jer to me malo zabrinu :D

hvala na odgovoru :D

Nemoj kod njih supci su to....
Otidji u Lovato servis to ti je kada prodjes radice nekih 3 kilometra odmah poslije kafane Bijeli Dvor!
Znam licno covjeka po meni je najbolji u ovom poslu!
 
Top