Ugradnja plina

Ugradnja plina

drugar imas covjeka iz tuzle radi sa tim zaebancijama oko plina ! zove se mirza on ti je negdje u mosniku , on je radio u monaku u bijeljini ugradjivao je plin i dobio je licencu i sad radi kod sebe kuci ! tako evo ti njegov br covjek je jeftin i sve ce ti objasnit kako i sta ! ha ya 062 311 500 Mirza

a sekven ti je 1200 km kod njeg ! i imas garanciju ! poZZ
 
Član
cijena ti zavisi od broja klipova motora, 4-cilindricni nije skup, 2, 4 i 6 cilindricne motore hocu ti reci da se po tome odredjuje ponajvise cijena.
 
alvin.ya je napisao(la):
cijena ti zavisi od broja klipova motora, 4-cilindricni nije skup, 2, 4 i 6 cilindricne motore hocu ti reci da se po tome odredjuje ponajvise cijena.

heh tacno :) ! ali kod vecine je 4-cilindricni motor pa tako da je za njeg 1200 km
 
Član
druze ja sam radio plin na svom golfu i mogu ti reci da je sa jedne strane super(potrosnja) a sa druge ima dosta za*ebancija koje ce ti se vremenom desavati... ugradio sam u lukavici i izaslo me 850km ugradnja... ali koliko je dobro toliko i dojadi jer ima tu nuspojava plina mali milion! tako da mi je sada u neku ruku i krivo sto stavih to na motor... jednostavno za novija auta i nije plin bas namijenjen(osim fabrickog)... a sve ove opcije do 1000 km to ti je sve jedno sr*nje drugo pakovanje, pravi BRC plin kosta oko 1000 evra za moj auto, to ti sve kaze... eto nadam se da sam pomogao
 
Član
Limp je napisao(la):
druze ja sam radio plin na svom golfu i mogu ti reci da je sa jedne strane super(potrosnja) a sa druge ima dosta za*ebancija koje ce ti se vremenom desavati... ugradio sam u lukavici i izaslo me 850km ugradnja... ali koliko je dobro toliko i dojadi jer ima tu nuspojava plina mali milion! tako da mi je sada u neku ruku i krivo sto stavih to na motor... jednostavno za novija auta i nije plin bas namijenjen(osim fabrickog)... a sve ove opcije do 1000 km to ti je sve jedno sr*nje drugo pakovanje, pravi BRC plin kosta oko 1000 evra za moj auto, to ti sve kaze... eto nadam se da sam pomogao

Inace on je poznat po losim ugradnjama plina tj kvalitetu usluge

Kod mene na Loganu znaci
Dacia logan 1.4 MPi 8V
2006 godina
na 20 000 i nesto je ugraden plin
i sa plinom je predeno 110 000 KM
nije bilo ni jednog kvara niti ce ga bit
potrosnja je 1 do 2 litra MAX veca od benzina
razlika na snazi je neprimjetna
boca je na mjestu rezervne gume tako da je gepek slobodan
btw samo sekventni plin on ti je od 1000 pa nadalje
sve ovo ispod je losijeg kvaliteta i ne znas sta mozes ocekivat tj kvar il
bilo sta drugo u vezi motora il instalacija plina ! ! !
sve u svemu uzmi na papir pa ces vidjet da li se isplati cijena plina ti je do 90 kf a benzina preko 2 KM
 
Član
heh izracuno sam j*g jos ja prelazim 700km mjesecno sa 8l potrosnje j*g ne isplati se a plate male :icon_cry:
 
Član
uradio sam ja kod sebe sekvent plin u vibi u tuzli. razlike u snazi skoro da i nema, trosi isto plina kolko i benzina...
cijena je 1300 KM za motor sa 4 klipa sa bocom umjesto rezervnog tocka i punjenje provedeno tamo gdje se sipa gorivo.
plin se isplati ako prelazis puno kilometara, dnevno 100 km i vishe, ako prelazis manje onda nemoj ugradjivat...
obavezno radi kod ovlastenog servisa gdje imas garanciju jer zna na pocetku bit malo problema dok se sistem malo ne razradi...
 
Član
bila je nedavno reklama u novinama, sekvent sistem u autogasu Radic 700 km.
PS Auto gas Radic se nalazi u I.Sarajevu.
 
Član
-adnan- je napisao(la):
bila je nedavno reklama u novinama, sekvent sistem u autogasu Radic 700 km.
PS Auto gas Radic se nalazi u I.Sarajevu.

To je taj gdje je drug ugradio. Išao iz Laktaša u SA i sad je 800KM. Prešao je već par hiljada i super mu radi. U početku nije bio naštelovan dobro namjerno, do prvog servisa, da bi vidjeli kako će se ponašati. Poslije servisa bombonica, extra radi i ne primjećuje se razlika benzin-plin.

Nego, ovdje je izgleda problem što je otvorio temu, a nikako da se odluči, najviše bi volio za džabe, a to više nema ni kod stare babe.:D
 
BHT Ovisnik
prijatelj mi jucer zvao Radica u Sarajevu za ugradnju u calibru,sekvent dođe oko 1200km,al njemu na 2.0 ajnspric trazi za multi point kako li vec 500km ugradnja s obicnom bocom,ako ce u rezervni tocak skuplje je malo,te mora provjeriti prvo auto,vidjeti sta sve treba promjeniti,svejcice i to i onda ti zakaze termin
 
Član
ja jutros bio u viba servisu,,,,ugradnja plina na cetverocilindricni motor sa karburatorom 520 KM nije sekvent,,bude sve uradjeno za 8 sati;)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
prijatelj mi jucer zvao Radica u Sarajevu za ugradnju u calibru,sekvent dođe oko 1200km,al njemu na 2.0 ajnspric trazi za multi point kako li vec 500km ugradnja s obicnom bocom,ako ce u rezervni tocak skuplje je malo,te mora provjeriti prvo auto,vidjeti sta sve treba promjeniti,svejcice i to i onda ti zakaze termin

imaju 2 radica u I.Sarajevu. Ja sam ovu reklamu vidio u superoglasima.
Kupite ih, i provjerite, mozda jos uvjek ima reklama.
 
Član
Ma imam ja i broj od tog servisa i rekao sam mu da mi se javi da mu pošaljem, ali očigledno je da nas sve loži, a mi se trudimo da mu pomognemo. Žalosno.:icon_confused:
 
Top