Ugradnja plina u BMW L7 (12 cilindara) 5300 cm2 240 kW slike 20. 08 2008g.

Ugradnja plina u BMW L7 (12 cilindara) 5300 cm2 240 kW slike 20. 08 2008g.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odlucio sam se obratiti Auto-timu na ugradnju plina u BMW L7 (12cilindara)
Nakon ugradnje potrosnja plina u odnosu na benzin je po gradu do 15-20 % veca dok je na otvorenoj cesti oko 10 % vise tj 13-15l na 100km.
Auto ide savrseno,gotovo neprimjetna razlika u snazi,maksimalna brzina i ubrzanje skooro identicno- sve u svemu konacno se vozim nakon dugog vremena na plin (prosao sam oko 5.000 km na plin) bez poteskoca.
Posebno bih zelio istaknuti vrhunski posao ugradnje plina u Auto-timu kao i odnosa prema meni kao kupca (uredaja od vise od 20 000 kn.) te vrlo profesionalni odnos tokom ugradnje plina.(konzultacije preko tel. oko detalja ugradnje)
Ugradnja je bila brza,kvalitetna i do sada mogu samo u superlativu govoriti o instalaciji plina u Auto-timu.
Nisam zelio prije pisati o svojim dojmovima o ugradnji plina u BMW-L7 dok nisam ucinio preko 5.000 km u svim uvjetima voznje.
Rezervar plina je smjesten umjesto rezervnog kotaca, tankiranje se vrsi pokraj mjesta gdje se toci benzin.
Potrosnja plina u gradu je oko 20l, na otvorenoj cesti ovisi o rezimu voznje ali nisam uspio potrositi vise od 20l vozeci gotovo konstantno 220-250km.
Normalnom voznjom po otvorenoj cesti prosjek oko 13l/100km.
Evo slika ugradnje, nadam se da cu i sljedeca vozila uskoro povjeriti na ugradnju plina u Auto-tim....




Slike ugradnje plina u BMW L7 -Auto-tim:


9088438uu7.jpg



9088439wr9.jpg


9088440gk2.jpg



9088441bs8.jpg


9088442co1.jpg


9088443bo6.jpg


9088444wd9.jpg
 
Super Moderator
joj koja masina covjece :D
extra je ovaj novi plin sa novom tehnologijom i poboljsanjem na elektronici i normalno je skoro identicno kao na benzin ;)
 
Član
Ma u Auto-Timu su stvarno ljubazni i poslovni ...

Ja sam nitro ugradjivao kod njih ... kad god sam nazvao telefonom da nesto pitam, pola sata ce odvojiti ako treba da ti objasni nesto, a ne kao neki, pa nece ni da se jave na telefon ...

A "autic" je bombona! ;) Pravi "mali motoric"

Pozz ... i sretno sa autom ;)
 
Član
Za ovakav auto i moraju biti strucnjaci za bilo sta , za plin pogotovo , kad pogledas sliku motora mozes skontat koliko tu ima posla :cool:
Inace, super odradjeno sa stilom kao i auto i naravno vlasnik! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top