Ugradnja muzike u bmw e36

Ugradnja muzike u bmw e36

Član
Da li je neko imao iskustva sa wooferima u BMW E36, sve je razvedeno normalno, i sve radi ok, ali je auto mnogo izolovano i jedva bass prolazi, pa me zanima da li je neko nasao soluciju za to, posto se zadnja sjedista ne mogu preklapati, vec su na one kvake i lim je iza. Zanima me bilo kakva pomoc. Hvala
 
Član
ako imaš na sjedištu otvor ua skije postavi woofer odma iza njega da port i woofer budu okrenuti prema tom otvoru, ako nema onda napravi neke otvore barem na polici , mozes iskoristiti mrezice od zvucnika da pokrijes rupe nakon iskruživanja, moze se i banspass kutija napraviti a portovi sa kutije se povedu platicnim cijevima u unutrasnjost auta al to je komplikovano da sam radis
 
Član
ako imaš na sjedištu otvor ua skije postavi woofer odma iza njega da port i woofer budu okrenuti prema tom otvoru, ako nema onda napravi neke otvore barem na polici , mozes iskoristiti mrezice od zvucnika da pokrijes rupe nakon iskruživanja, moze se i banspass kutija napraviti a portovi sa kutije se povedu platicnim cijevima u unutrasnjost auta al to je komplikovano da sam radis

Nema otvor nikakav, iza sjedista je popunjeno limom, i ja sam razmisljao o bandpass da se naprave dva aeroporta na mjestima gdje su fabricki zvucnici al tu ima dosta posla i komplikacija hah, jedina solucija sto kazes da se izbuse dodatne rupe na polici
 
Član
Kod druga je bila Alpine 15-ka 1542 i ubijala je, ne znam sta je kod tebe :D e36 kupe

Msm da kupe nema lim iza vec su mu sjedista na preklapanje, kdm je limuzina, nema cak ni naslonjac tako da je sve popunjeno unutra iza sjedista i ispod police, jedine rupe su umjesto fabrickih zvucnika, izvadio sam ih al o5 isto, jedino rjesenje kupiti drugo auto haha
 
Član
Bio isti woofer i u kockici sedan, i unutra je ubijalo.. ona je imala lim sigurno, za e36 nisam siguran
Zavisi i od auta, al dosta smeta pregrada u svakom sedanu...
 
Top