Ugradnja multimedije + HI-FI u Rolls Roysa Silver Spirit

Ugradnja multimedije + HI-FI u Rolls Roysa Silver Spirit

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ugradeno 3x monitori Sony MH-65,DVD changer,MP3 changer,Mini disc changer Sony,centralne jedinice Sony MEX-1,CDX 8500,Alpine DVB-t diversity tjuner TUE-2000,pojacala DLS + Mac audio (2x 800w), subwoofer, Hertz 3-sistemski zvucnici,Pioneer zvucnici TSW...,navigacija Garmin streetpilot 2610,skretnice Sony,Kenwood modulator, kamere za unatrag,4 antene za TV,tjuner itd......


Slike ugradnje.....KR electronics ZG od 1.12 2005-28.12 2005g.

c230669gk6.jpg


c230662ys1.jpg


img3qv0.jpg


img6vg3.jpg


img5qw6.jpg


8110912ga3.jpg
 
Član
joooj druze sto mu to ucini :icon_sad: svaka cast an ugradnji ili sve, ali neke stvari ne idu u neka auta....:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Legend
rols je ,....ama a..... ne opisivo lijep!!koje je godiste uopste ovaj rols??
a sto se tice zvucnih komponenti.....mislim da rols zasluzuje puno visu klasu....
 
enesss je napisao(la):
rols je ,....ama a..... ne opisivo lijep!!koje je godiste uopste ovaj rols??
a sto se tice zvucnih komponenti.....mislim da rols zasluzuje puno visu klasu....

Rolls je 82 godiste i muzika radi savrseno, oni koji su se vozili samnom odusevljeni su zvukom.Mislim da je najbitnije da sam ja zadovoljan te da je ukomponirano na nacin koji je jedino bio moguc.....
Funkcionalno je rjeseno na nacin da se bez vecih poteskoca moze sve skinuti u slucaju mozebitne prodaje vozila....
 
Član
a nemogu da vjerujem
stvarno bez ukusa
prava katastrofaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_eek::icon_eek::icon_eek:[/align]
 
lov2xlr8 je napisao(la):
dvb tuner mi se djasvi pravo,jel se placa gledanje dvb-a preko moba u cro?
nisam josh probo..
u at je mjesec 7 eura petnestak kanala


Ne radi se o prijemu preko mobitela nego u voznji imam DVB-t diversity tjuner s 4 antene po staklima (napred-nazad V+H) tako da se pri svakakvim konfiguracijama terena i kroz veci dio HR i ostalih /zapadnih/ zemalja koji podrzavaju MPEG-2 standard prati bez prekida .Upravo radim na tome da preko modula u Alpine tjuneru gledam HD programe ....TV.:icon_smile:
 
meni se ovo nesvida sto si uradioo stvarnoo..ova su auta,kako da kazem,popularnija i ljepse izgledaju kad je sve orginal i ocuvano dobroo..
a ti neka ovdje 2-3 radiona,ekrana itd..
jedino mi je dobro sjelo ekrani na sjedistima:icon_smile:..to moze proci a ovo drugo naprijed izmedu dva ova sjedala nikako...:icon_sad:
 
Putovanja.ba
Administrator
Moga si barem RF stpat u njega, ili jednu odredjenu marku. Po meni unisteno auto...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top