UGRADNJA MOTORA

UGRADNJA MOTORA

Član
Pozdrav raja,kontam na ljeto u svoju dvicu ubacit 1.9 tdi iz trice....e sad sam cuo da prednji trap od trice pase na dvicu samo ga treba zašarafat i to je to..a cuo sam i da moze i zadnji isto....drugo pase li motor tacno na nosace ili treba li ista prepravljat sto se tice šaltejbla..znaci ako bi to radio trebam nac motor mjenjac ili da ostavim ovaj mjenjac sto je sad(1.6TD51KW) i treba mi ta jebena instalacija.....ili sta vi mislite isplati li se to uopste radit bit ce para na ljeto nisu problem ili da prodam dvicu i uzmem mladze auto....hvala vam unaprjed
 
prodaj namjeri na novije i to je to jer to sve da odradis do 2000km-ova ce te izac znaci da na putu budes regularan i ispravan i sa motorom i sa papirologijom
toliko pozzz ;)
 
Druze realno gledano ne isplati se ni zivit' pa svi zivimo jel' tako? Zivis i umres, nista ne poneses..Gusti se placaju, i ako pitas ljude jel se isplati ili ne isplati nikada neces nesto ni napraviti..Ako nesto hoces, imas zelju, ispuni je si, i cao..Ako ne urdis to, bit ce ti zao, ako uradis opet ce ti nekad bit zao (para)..Kako god okrenes isto je, ali nema tih para koje ti mogu nabaciti osmijeh na lice, kao kad sebi isupnis zelju..
 
Početnik
roki_actros je napisao(la):
Druze realno gledano ne isplati se ni zivit' pa svi zivimo jel' tako? Zivis i umres, nista ne poneses..Gusti se placaju, i ako pitas ljude jel se isplati ili ne isplati nikada neces nesto ni napraviti..Ako nesto hoces, imas zelju, ispuni je si, i cao..Ako ne urdis to, bit ce ti zao, ako uradis opet ce ti nekad bit zao (para)..Kako god okrenes isto je, ali nema tih para koje ti mogu nabaciti osmijeh na lice, kao kad sebi isupnis zelju..

rasplakat ces me :D

Ako imas zdravog golfa dvica, obavezno ubaci iz trice tdi motor...i imas kompletno auto, dvicina limarija je tristo pita bolja od tricine, dizajn nije nista losiji, cak cesto i atraktivnije duja izgleda, a s tim motorom prilicno zivahna... ;)
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Druze realno gledano ne isplati se ni zivit' pa svi zivimo jel' tako? Zivis i umres, nista ne poneses..Gusti se placaju, i ako pitas ljude jel se isplati ili ne isplati nikada neces nesto ni napraviti..Ako nesto hoces, imas zelju, ispuni je si, i cao..Ako ne urdis to, bit ce ti zao, ako uradis opet ce ti nekad bit zao (para)..Kako god okrenes isto je, ali nema tih para koje ti mogu nabaciti osmijeh na lice, kao kad sebi isupnis zelju..
Joj ovo je dobro. To care!!!!!
 
Član
sto se tice golfa ko bombona je jednom je samo farban prije 2 god a sto se tice limarije nikad nije radzeno na njoj i sve je orginalno a nema packe hrdze na njemu limarija mu je bolja cak i od golfova koji su mladzi od njega on je kod mene treca ruka znaci golf je super...a ovaj motor u njemu nije bas cemu zao mi je ulagat u ovaj motor radije bi dao duple pare da stavim iz trice masinu..:icon_smile:

ali niko mi nerece jel pase zadnji i prednji trap sa trice ne njega i bili moro kemijat oko nosaca..a ovo ostalo znam sta treba...;)
 
Početnik
Pasu ti trapovi od trice.
Motor i mjenjac prebacujes u kompletu, sve od trice, sa salteblom sa sajlama..
 
druze pogledaj moju garazu, pase ti sve od trice, sve sam ja to vec odradio a sto se tice isplativosti do tebe je, jer nema te osobe koja ulaze u auto i kad prodaje da zaradi
tebi bi se isplatilo da kupis Golfa 3 stranca, carinis motor, prebacis motor, trapove, instalaciju, uradis atest da budes regularan a ostalo prodajes i iscupas nesto para

ti da kupujes na otpadu motor sa mjenjacem i trapovima kostalo bi te 1500 a za te pare kupis Golfa stranca
jeftinija varijanta ti je 1.9TD, pase na tvoj mjenjac i instalaciju-ima sitnih prepravki oko instalacije
 
Kao sto su ti rekli,uzmi sebi Golfa 3 TDI stranca,carinis motor i prebacis sve sto ti treba i odgovara.Ostalo sto ti ne bude trebalo prodas u djelove i vratis sebi skoro pare koje si dao :cool: Jesi razmisljao o ABF motoru ? :icon_smile:
 
Član
Ja sam se vozio u GolfU 2,kojem je ugradjen motor iz Golfa 3.To je radio moj prijatelj kod see u garazi i ispalo je ekstra.Mogu reci da sam primjetio da auto ide mnogo dobro.

Ako ti je G2 dobar,mislim na limariju,trap itd... OBAVEZNO UBACI TAJ MOTOR AKO SI U MOGUCNOSTI
 
Član
abf ili bilo koji benzinac nisam kontao ubacivat samo tdi iz trice golf je dobar abd na ljeto cu imat i vremena i kesa a to iskljucivo radim za sebe ne mislim ga prodavat i kad se motor zavrsi onda malo farbanje i gti body kit i konto sam ako uzmem tricu da prebacim i masku i sve ostalo kad se vec jednom radi nek se uradi kako treba....a si ce te vidjeti stavit cu slike radova...pozzz

gledao sam vec neke trice....nego koliko bi me izislo to da ocarinim motor..a ovmao imam jaran pa cemo skupa odradit to...sa trice trapove nosaci i to ostalo sranje pa onda pokovcat instalaciju i na kraju farbanje.pa et po mojim procjenama dok nadzem stranca pa to sve u dvicu prebacim jedno 2500-3000KM...i konto sam kad motor stavim chip tunink sta vi mislite o tome...pozz
 
ako mislis sam to radit izace te sa papirima do 2500km tu mislim i na carinu i atest motora,i kad prodas ostale dijelove cifra se smanjuje...
Ja sam to odradio i znam kako ide
 
Top