Ugradnja maglenki Golf 4?

Ugradnja maglenki Golf 4?

Član
aha..imao sam i ja ove sa prve slike i bile mi sedam dana da su sve diode radile i onda pocele otkazivat jedna po jedna i na kraju postale bezze ...a ove sa druge slike znaci nabavit grlo ubodno na otpadu (od G4 ,Pola ,Fabie i sl.) i napakovat na far od cvaje..a bilo bi dobro kad se nebi svjetla morala palit..citao sam nesto u ZOBS-u kao sad ima i kod nas daylight o_O
http://www.olx.ba/profil/MirnesLukavac eto blizu ti je momak pa mozes i naruciti kakve hoces...mada ima vec raznih..
 
Član
I odma problem nastao drugi dan slabo mi sijaju skoro da nista ne vidim a nisam ih korsitio skoro nista svega 15 min i parkirao auto u jutro radile normalno i nakon par minuta kao da se smanjile i tako sad slabo sijaju da li je do sijalica posto kad ih spojim direktno na 12v bez releja isto rade nista jace pa da li znate u cemu je problem ???

Inace stavio sam relej od 40A i glavna zica sto ide sa aklumatora na relej na toj zici se nalazi osigurac od 20A i jedan osigurac prije prekidaca pa sad da li sam ja nesto pogrijesio ili je do maglenki ali cudno mi dao obadvije isto rade pa sumnjam u sijalice ?!
 
Član
I odma problem nastao drugi dan slabo mi sijaju skoro da nista ne vidim a nisam ih korsitio skoro nista svega 15 min i parkirao auto u jutro radile normalno i nakon par minuta kao da se smanjile i tako sad slabo sijaju da li je do sijalica posto kad ih spojim direktno na 12v bez releja isto rade nista jace pa da li znate u cemu je problem ???

Inace stavio sam relej od 40A i glavna zica sto ide sa aklumatora na relej na toj zici se nalazi osigurac od 20A i jedan osigurac prije prekidaca pa sad da li sam ja nesto pogrijesio ili je do maglenki ali cudno mi dao obadvije isto rade pa sumnjam u sijalice ?!
Ne znam kakve si maglenke uzeo, ali ako su neke kineske mozda je sijalica spalila sjenilo, istopila kuciste maglenke i slicno....
Lp
 
Član
Ne znam kakve si maglenke uzeo, ali ako su neke kineske mozda je sijalica spalila sjenilo, istopila kuciste maglenke i slicno....
Lp
Nasao sam razlog sijalice bile lose i naduvale se i pocrnile tako da su radile samo 40% danas zamjenuo i sve radi prefektno da mogu voziti samo na njima a da mi ne trebaju kratka svjetla :):)
 
Top