Ugradnja cd u seat Cordobu

Ugradnja cd u seat Cordobu

Član
Da li se moze ugraditi cd player ili cd changer u Seat Cordobu 2000 god.Izgleda mi komplikovano jer je na istom displeyu i klima i radio i kasetofon
Sta preporucujete, CD changer mozda?
 
Član
omerfcz je napisao(la):
Da li se moze ugraditi cd player ili cd changer u Seat Cordobu 2000 god.Izgleda mi komplikovano jer je na istom displeyu i klima i radio i kasetofon
Sta preporucujete, CD changer mozda?

jako komplikovano kad je u pitanju ibiza i cordoba te generacije. nalazio dam po netu objasnjenja kako uraditi, međutim to zahtjeva rezanje plastike, zezanje sa zicama i na kraju, opet to ne izgleda lijepo. bar ono sto sam ja viđao. najbolja varijanta je da spojis cd changer ako imas mogucnost. a poljednja opciaj je da cd player ugradis na neko drugo mjesto ( u pretinac i spred suvozaca ) i da dovedes potrebnu instalaciju.
 
Član
-adnan- je napisao(la):
omerfcz je napisao(la):
Da li se moze ugraditi cd player ili cd changer u Seat Cordobu 2000 god.Izgleda mi komplikovano jer je na istom displeyu i klima i radio i kasetofon
Sta preporucujete, CD changer mozda?

jako komplikovano kad je u pitanju ibiza i cordoba te generacije. nalazio dam po netu objasnjenja kako uraditi, međutim to zahtjeva rezanje plastike, zezanje sa zicama i na kraju, opet to ne izgleda lijepo. bar ono sto sam ja viđao. najbolja varijanta je da spojis cd changer ako imas mogucnost. a poljednja opciaj je da cd player ugradis na neko drugo mjesto ( u pretinac i spred suvozaca ) i da dovedes potrebnu instalaciju.

ima kod displeya tipka dx man mislim da je to za changer ili se mozda varam? Mislim da je najbolja varijanta cd changer
 
Član
Imas za fabricki player adapter preko kojeg ocitava usb, spoja se na dzek od changera pogledaj na phonocar.com preko caraudio.ba mozes narucit
 
Član
najpovoljnije je da uzmes changer, ovaj AUX USB adapter ti je skuplja opcija, sve ostalo sto budes modifikovao pokajaces se jer se OEM najbolje uklapa u enterijer.
 
Top