Ugradjivanje,grijanje siceva??

Ugradjivanje,grijanje siceva??

Član
Zanima me sta mislite o ovom da se ubace ovi prostiraci ispod sica,i spoje nekako na neki prekidac od 12V i da imam grijanje siceva,ovako nikad.Ruzno pravo :cool:

Znaci da se raskinu ovi crni prostiraci i ubace ispod sica,tj ispod koze direkt ispod sica i nekako fiksira za sic,spuzvu..Je li znate da je neko to radio :icon_question:

Ovo se uabciva u upalajc od auta ;)

ve5792wek7h3oe8rux4.jpg
[/URL][/img]
fci473kbjud3weapoxwi.jpg
[/URL][/img]
 
Moglo bi ovo da se raskopa pa samo te grijace ugraditi u sjediste, jedino tako. A sto se tice paljevine, ne bi trebalo, ne zagrije toliko, jedino kakav kratak spoj:lol: Inace dobra stvarica, fino ugrije guzu :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
ne ide ovo ispod,imas posebno sto se uzme da se ugradi kao original sto ti mislis,uz to dobijes i prekidace,ovo je obicna prostirka

ovako nesto
http://www.ebay.com/itm/190730622827?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649
dobijes prekidace,kao original :)
 
Član
prvi put kad sam eksperimentisao istopio sam spuzvu u sjedistu koza je ostala ne taknnuta.moze se slozit bez problema samo malo truda i to je to
 
Član
to dok ugradis i napatis se za 3-4 mj zime se ne isplati,jer po ljeti ce se to sve deformisati i potrgati,to su prostirke kao za jednu zimu samo nisu dzaba 10-20 eura,ja imam tu takvu u sparu kupio grije i ledja i guzana :D jos imam neki regulator za stelanje temp.ovo sto je covjek postavio s ebaya je vec bolja opcija,ili nadji gdje sjedista sa vec origigi grijanjem i rasčaputaj i ubaci sebi ;)
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/2267531/grijaci-vw-audi-seat-volkswagen-sjedala-gti-r32-v5-v6-original-vw/
 
Član
I ja sam razmisljao o ovome :icon_rolleyes::D
Jer one kozen presvlake brate zimi nisu nikako ugodne kad se sjedne :icon_eek:
Isprehladjivase se zenske pa valja ih posle i doktoru voditi xD

Kolko inace kostaju ovi sto idiu sa vanjseke strane i gdje ih ima za kupiti ?!

Sta treba sve skinuti ako bi vadio iz drugog auta iz orginalnih sjedista :icon_question:
 
Član
e i mene to interesuje kako izvaditi grijace iz siceva, kod mene imaju grijaci ali ne rade, nema otpora medju zicama vjerovatno negdje prekinuti, postoji li sansa da se izvade, zakrpe, vrate?! vjerovatno ne al et :D
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Moglo bi ovo da se raskopa pa samo te grijace ugraditi u sjediste, jedino tako. A sto se tice paljevine, ne bi trebalo, ne zagrije toliko, jedino kakav kratak spoj:lol: Inace dobra stvarica, fino ugrije guzu :icon_smile:

Pa tako i mislim ali je ovo vec dobar posao imaj u bingu ovi za 15KM,ak ose nakanim moglo bi ovo biti :cool:

CoL3 je napisao(la):
ne ide ovo ispod,imas posebno sto se uzme da se ugradi kao original sto ti mislis,uz to dobijes i prekidace,ovo je obicna prostirka

ovako nesto
http://www.ebay.com/itm/190730622827?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649
dobijes prekidace,kao original :)

Ma puno je to parra moj Col3 :icon_biggrin::icon_biggrin:

Nemrin je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/2267531/grijaci-vw-audi-seat-volkswagen-sjedala-gti-r32-v5-v6-original-vw/

Ovo vec nije lose ;) ;)

adi187 je napisao(la):
I ja sam razmisljao o ovome :icon_rolleyes::D
Jer one kozen presvlake brate zimi nisu nikako ugodne kad se sjedne :icon_eek:
Isprehladjivase se zenske pa valja ih posle i doktoru voditi xD

Kolko inace kostaju ovi sto idiu sa vanjseke strane i gdje ih ima za kupiti ?!

Sta treba sve skinuti ako bi vadio iz drugog auta iz orginalnih sjedista :icon_question:
Bas bas tako,koza je zimi :icon_rolleyes::icon_rolleyes: :cool:
E nezz,mozda uzmem samo ove obicne i stavim onako,ali nije to to..Jbg dok bi ove prepravljo vam otam omogu uzeti originalnu instalaciju i ugraditi sve ;)
 
Član
Evo gledam na piku prodaje neki sjedista od passata 5 sa grijacima za 80 KM :icon_rolleyes::icon_smile:
To je bas povoljno, soplati se samo radi njih skoro uzeti :D

Valjda ko napise sta bi sve od instalacije trebalo izvaditi moglo bi se to naci na otpadu
 
Top