Udubljenje na vratima

Udubljenje na vratima

Član
Pozdrav svima,
Prije mjesec-dva dogodila se mala nezgoda na parkingu (uska mjesta, stubovi) i tako se napravilo udubljenje sa sarenim bojama. Sada trazim savjet sta bi bilo najbolje da se uradi. Ja vidim dvije opcije a to su da se popravljaju ali sa mogucnosti da ce se i to raspasti nakon nekog vremena jer je na rubu vrata ili da se mjenjaju komplet vrata (i prednja i zadnja) koje bi kostalo vise ali bi bilo i dugotrajnije rijesenje. Molim za vas savjet, hvala :D
 

Prilozi

  • ouch.jpg
    ouch.jpg
    183,1 KB · Pregleda: 126
Odvuci majstoru to. Jer vrata dok nadjes , sumnjam da ces naci potpuno ista , pa onda farbanje pa zezanje oko tapacira i elektorinike... Ne isplati se uzimati nova vrata a majstor koji to odradi kvalitetno uopste se nece primjetiti niti raspasti kako ti kazes
 
Član
061508157 ev ti broj momka koji extra radi, dodaj na viber pitaj ga sta misli, nalazi se u barama (šip)
 
Član
Hvala svima na odgovorima i hvala ti Amere na broju, kontaktirat cu ga pa cu vidjeti sta i kako. Planirao sam obici jos par tih majstora pa da vidim sta ce reci.

Osvjezit cu temu sa odlukom i slikama kada se sve sredi.
 
Super Moderator
Koji je to auto? Daj boze da ti to iko napravi a da se ne vidi i ne bude one ruzne razlike. Velika je povrsina, nemaju lajsnu, nije to lak poso
Mada ovo je opet slika, mozda izgled gore nego sto je zapravo ili obrnuto
 
Super Moderator
Cuj alfa romeo. Ja bi ti predlozio da kupis druga vrata. Ja ti imam zadnja desna crna skroz malo udubljena dacu ti ih dzabe. Mozes naci u toj boji sebi vrata za 50-70 KM, zavisi kako kod koga. Toliko kostaju vrata za taj auto. Niko nije uspio na 147 ispeglati vrata vjeruj mi. Vozim alfe i znam sta pricam
 
Član
Cuj alfa romeo. Ja bi ti predlozio da kupis druga vrata. Ja ti imam zadnja desna crna skroz malo udubljena dacu ti ih dzabe. Mozes naci u toj boji sebi vrata za 50-70 KM, zavisi kako kod koga. Toliko kostaju vrata za taj auto. Niko nije uspio na 147 ispeglati vrata vjeruj mi. Vozim alfe i znam sta pricam
Vjerujem ti, mehanicar mi je slicno tome rekao kada sam ga pitao za ovo... Za vrata cemo se cuti ako zatrebaju, hvala!
 
Član
Ma nema sanse iko da ih napravi da to bude fino
http://pik.ba/profil/autolaki
Pitaj imal on
Kum i ja bismo ih napravili da ih niko ne prepozna da su udarena i kad se namontiraju i ofarbaju da niko ne skonta ni da su farbana. Cifru ne bih rekao koliko to kosta jer svejedno nece kod kuma farbati. Jeftinije je uzeti nova vrata, prebaciti sve iz svojih i ofarbati i namontirati.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Kum i ja bismo ih napravili da ih niko ne prepozna da su udarena i kad se namontiraju i ofarbaju da niko ne skonta ni da su farbana. Cifru ne bih rekao koliko to kosta jer svejedno nece kod kuma farbati. Jeftinije je uzeti nova vrata, prebaciti sve iz svojih i ofarbati i namontirati.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
Ovo su pravi majstori a ne oni koji kazu da ne mogu obicna vrata izvuc.
 
Super Moderator
Kum i ja bismo ih napravili da ih niko ne prepozna da su udarena i kad se namontiraju i ofarbaju da niko ne skonta ni da su farbana. Cifru ne bih rekao koliko to kosta jer svejedno nece kod kuma farbati. Jeftinije je uzeti nova vrata, prebaciti sve iz svojih i ofarbati i namontirati.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока


Vjerujem ja tebi, al na svijetu ne postoji 147 koja ima stranice ravne zbog parkinga, a ja nikad nisam vidio da je neko uspio ova vrata srediti kad su bila udarena a da se to ne vidi. Ja sam isto sebi ljetos kupio troja vrata i blatobran u istoj boji mog auta jer sam tako bio sigurniji nego da ih popravljam i rizikujem
 
Član
Vjerujem ja tebi, al na svijetu ne postoji 147 koja ima stranice ravne zbog parkinga, a ja nikad nisam vidio da je neko uspio ova vrata srediti kad su bila udarena a da se to ne vidi. Ja sam isto sebi ljetos kupio troja vrata i blatobran u istoj boji mog auta jer sam tako bio sigurniji nego da ih popravljam i rizikujem
Popraviti se može, ali košta više od novih vrata.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Top