udubljenja na autu

udubljenja na autu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JA SAM TO ČUO OD NEKOGA DA IMA GORE IZNAD PIONIRSKE DOLINE ,LIK KOJI ISTO RADI TO SA VAKUMOM ,I MENI JE KROV OTIŠAO OD GRADA I TREBAO SAM DA IDEM I NIJE SE DALO ..... AKO ŠTA SAZNAM JAVIM .... ALI 100% SAM SIGURAN DA JE IZNAD PIONIRSKE !!!!

a to si ti pogrešno čuo da se fenom lim ispravlja :) plastika jedino, a lim nikad.... :cool:
 
edoze je napisao(la):
pa samo necim udaris s druge strane :D
tako je jaranu bio udubljen zadnji panel na fiJat bravo-u,on skinuo tapacirung,uzeo jednu poveliku knjigu(da bude ravnomjerno a i nauka sve rjesava),i udarao lagano gumenim cekicem po njoj...i ispravilo se sve,ko da nikad nije ni bilo udubljeno;)
on je rijesio naukom:lol:
da vidim ostale prijedloge:D

mozes mi reci koju je knjigu koristio,moze i na pm :lol: :lol:
 
Amir_VW je napisao(la):
JA SAM TO ČUO OD NEKOGA DA IMA GORE IZNAD PIONIRSKE DOLINE ,LIK KOJI ISTO RADI TO SA VAKUMOM ,I MENI JE KROV OTIŠAO OD GRADA I TREBAO SAM DA IDEM I NIJE SE DALO ..... AKO ŠTA SAZNAM JAVIM .... ALI 100% SAM SIGURAN DA JE IZNAD PIONIRSKE !!!!

a to si ti pogrešno čuo da se fenom lim ispravlja :) plastika jedino, a lim nikad.... :cool:

fenom lim ako se ne vide ostre granice udubljenja i ako nije otiso lak...probano radi...usljed promjene temperature lim se izvlaci...znaci fen i onda komprimirani zrak u spreju...samo bocicu okrenes naopako da bi znaci sto brze izletio zrak...mozda zvuci smjesno ali istina...
 
Najbolje ti je kao sto su ti neki vec rekli sa unutrasnje strane polako vratiti lim znam sigurno da kad branik ulupis samo ga pospes vrucom vodom i on se ispravi al kod lima ces morati ovako :)
 
Član
djordjep je napisao(la):
Astra je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Astra je napisao(la):
ima u maglaju momak popravlja ta udubljena vakumom bez farbanja,

moze li malo vise info na pm ili ovdje... ako imas...

hvala:D
Momak je ultra poznat sto to radi, ja kad sam isao sa jaranom, bio je q7 kojem je grad pao i sj*ao komplet krov, on mu je to napravio za sat vremena... javicu vam ovih dana broj ovdje..
Ako je u pitanju Damir iz Maglaja,mogu samo reći da je čovjek umjetnik.Gledo sam do sad 15-ak auta što je uradio,za nepovjerovat.Imam broj pa ako nekome treba pošaljem na PM

To je taj lik, eto kome treba nek mu posalje broj ja svoj zagubio
 
Član
Brate nemoj nista ovo raditi ima momke koji se bave samo time dolaze u sve auto salone polovnih auta i iskucavaju ih gdje got nije otpala boja ispegla ti ga nevjerojatno ja i kolega isli u siroki brijeg kada su dosli za 150km mu iskuco obe strane od naslanjanja i na krovu 3 tocke sj*o se! Likovi imaju cekic i neko dljeto i sijalicu nevjerojatno ako oces mogu ti br. zbavit nije bad a najbolje i najefikasnije i najeftinije pozz!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top