udubljen lim

udubljen lim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ee ljudi trebam savjet.sinoc bio u gradu,jutros kad sam usto vidim na desnom blatobranu udubljen lim ko da je neko rukom spuco.moze li se to ispeglat kako ili moram mjenjat
 
Član
mozes pokusat izvuc ako nije opasno duboko,ako je samo ulupljeno onda se moze izvuc,joj tih ljudi majko mila,sve ce uradit samo da drugom stetu nanesu:icon_sad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
ee tacno,jos ono kako je noc nisam ni gledo kontam swe ok,ujutro trebo za novi sad,kad sam vidio poludio,j*o sam swe po redu xexe,evo slika pa ako ko moze da procjeni dal se moze ispravit
 

Prilozi

  • ja moja ti.jpg
    ja moja ti.jpg
    114,8 KB · Pregleda: 20
  • hehee.jpg
    hehee.jpg
    131,2 KB · Pregleda: 37
  • up.jpg
    up.jpg
    121,8 KB · Pregleda: 11
uh super bio sam vec puko od muke reko moram swe mjenjat,ee ljudi de kad sam vec ovde da ne otvaram novu temu,mozetel mi dat savjet sta da radim.
kazaljka temperature mi se stalno diže,pa spušta,ne radi to stalno al joj dodje tako,temperatura motora je ok ventilator radi i pali se uvjek,samo kazaljka ko da ono treperi pa se smiri,aj ljudi molim vas da ne otvaram novu temu
 
Član
sto se tice te kazaljke jeli ona brzo ono treperi gore,dole??? ili se normalno ono digne na max pa se vrati skoroz na ledeno pa opet tako i onda odjednom normalno proradi???

To meni izgleda kao da je kuka od nekog dzipa :icon_confused: Fazon je sto se tu sad lim razvukao gdje je udubljen tako da bi ti bilo najbolje otici kod nekog ko ima onaj cekic za izvlaciti. Zavaris ona "eksercic" (sto dodje uz cekic) na sredini udubljenja, onda stavis taj "ekser" u cekic i
lupkas polako (sto imas onu drsku cekica) dok ta udubina poprilicno ne izadje van ( nikad nece moci izaci van kako je bilo). moraces skinuti blatobran i onda uzmes neko zeljezo ili kocku zeljeza i stavis iznutra, a sa vanjske strane uzmes normalan cekic i kuckas, ravnas to. Kad si zadovoljan sa ravninom onda predjes sa nitro temeljnom bojom za lim pa onda uznes git i navlacis na to sto si ravnao i onda ide slajfanje da poravnas da se neosjeti nijedna grbica,prelaz i neravnina. Pa onda bacas spricgit pa opet slajfanje ali sa vodenim smirglom dok pod rukom ne bude sve ravno da se nista ne osjeti eh tad je gotovo i onda prpremaj za lakiranje.... a za to da ces to moci vakumom izvuci toliku udubinu hmmmm ne znam. Pozzz
 
ee brate nije to toliko puno ko sto izgleda na slici,bacalo je malo sjene pa izgleda da je pofino uslo unutra,a nista moram otic do limara i vidit,ma čudno mi nema nikakve parotine ni najmanje,da je kuka bilo bi malo nesto,al stv nista,to je neko pjano govedo osinulo repom:icon_smile:
 
slaba tacka fiata...drug upadne u blato i kaze meni,hajd ti sjedi u auto a ja cu te pogurat(posto sam malo iskusniji)...kad smo ga izvukli,kaze vidi ovo,kako sam gurao auto,udubio lim

a burazov punto mk1,ma po cijelom autu krivulje nekakve,mala udubljenja,lim je stvarno katastrofa :icon_sad:

probaj to sa vakumom,mislim da ces uspjet
 
Član
to ti neko koljenom mazno!!
koljenom i vrati natrag..skini blatobran ..podbaci debelu krpu ili tepih ..s obadve strane ..i lupi macolom (manjom:lol:) i u jednom potezu klap! i gotovo!!!
ako lupaš željezom otpast će ti farba!!
 
Član
ljudi dragi tu je lim zakrivljen, ovo je klasicno udubljenje, udari rukom s druge strane i to ti je to......digni haubu, trebalo bi da mozes doci do ovog dijela blatobrana rukom, samo gurni i gotovo....
 
hahahah too trizex,ljudi rjesen problem bez čekića-macole,tepiha i jorgana :cool:
otvorio haubu doso do tog mjesta i samo prstom gurno,samo cvaknu i super,vrati se,ostalo malo samo ono ko linija i to mala,ali i to sam malo stisno jače i rjesen problem.hvala ljudi
 
Član
i meni je isto udubljenje bilo ali jer sam zakacio jednog seata.. otvorio haubu i samo vratio, sva sreca:D:D
 
hehe ma ovo je meni neku ili šakom ili nogom,joj sto ga ne uhvati tad na mu nogare osječem:icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top