Udesio sam Ažbahu

Udesio sam Ažbahu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
neka tebi nista nije bilo, to je najvaznije, a auto ce se srediti, jeste steta, ali nista strasno... sa srecom ,)
 
Član
Ma nek je glava citava sve se da napraviti a to sto kazes niko fkt nece da stane, pa bar da pita kako si jesil udure nes ocekivat od njeg da ti pravi auto :icon_confused:
 
Član
Druze nek je glava citava a lim ce se nekako skrpiti

dok je zdravlja bice i para a i auta

a ja vala uvijek stanem gdje god vidim udes a pogotovu kad vidim da se nesto desilo direktno ispred mene
 
ma ti si ziv, sto je najbitnije !

a jebo to- sitnica bolan, hauba se pegla da bude ko nova, blatobran i far novi i ajd zdrao !

sta ti je sa karambolkom- ako si je sacuvao negdje, ona se da odlicno varit... idi vidi malo za utjehu pogledaj moju hondu kakva je bila, ti si brate sretan- PRESRETAN...dobru si skolu malo platio, sad u pamet jbg...

ako hoces mogu te povezati sa mojim majstorom, eto vidi sta je meni napravio ni za kakve pare...a to za nase vozace- hvala Bogu nismo svi isti.. i nek nismo !!!

sretno ti bilo i no se plako sekirat

ljubi majkara

:DDDD
 
http://img29.imageshack.us/gal.php?g=golfmjx.jpg
da te malo utjesim,kontao prava cesta u 00h,pospan i...4m zeljezne ograde...1700KM-ova stete, ruka,lice, ali opet sve ok,i ja i 3ca...sto se tice djelova,u Velasu u Blazuju (limarija farovi itd )imam popust pa ako ti sta treba zovi
 
Član
E jbd druze zao mi pravo, nek si ti dobar jebo napravit ce se sve. Ako ti bude trebalo da idemo po otpadima zovi.
 
Dobro si prosao, pamet u glavu...Siroka i losa guma i voda na ovim nasim "divnim" cestama su No.1 za slupati se...Sretno u popravci, ako sta zapne zovi pa cemo uganjati dijelove...
 
Član
MAXzilla_SOL je napisao(la):
Hvala Vam ko braći.

Ja sam se bio halalio.
Ali mi je krivina na ostale vozače. Neposredno nakon belaja nisam ni izlazio iz auta. Ljudi prolaze niko da stane. Možeš umrjet na cesti. Jedino je kasnije neki momak sa X5-ticom stao i htio da me šlepa. Njemu veliko hvala.

desilo nam se isto tako na putu za zivinice.... i niko nije stao, pa ni x5 :icon_cry:
 
Član
e zao mi je fakat ali naprav ce se i ja u nedjelju pukne mi guma u krivini i onda malo okretanje 5 6 puta udarim u neku zemlju i na krov i tako par puta do nekog betona
 
Član
Samo se nemoj nervirat nije vrijedno toga.Nek je ziva glava a Lim ce se popravit.
Ja se isto nisam nerviro kad me Skuter udario u gepek. BMW je popravljen cekam odstetu i zivot ide dalje.


Pozz ;)
 
Član
http://tinypic.com/view.php?pic=ion6ns&s=5
da ne otvaram novu temu evo kako sam ja prosao :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top