Udes u TZ 307 vs Golf 5

Udes u TZ 307 vs Golf 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pike_gti je napisao(la):
johntra je napisao(la):
sve neki poznavaoci automobila, a ovo P 308....
malom metak u čelo, po kratkom postupku...kud ne poginu kloc...

zasto metak u celo... to si ti bezgresan... joj sto mrzim ovakve komentare... ne zeli zlo drugom pa ni tebe zlo pratit nece, cini dobra djela i nadaj se dobrom...

normalno da sam bezgrešan kad vozim po propisima i ne ugrožavam nikoga na cesti...šta bi bilo da je nekog ubio?
meni da je ovako izletio, hitna mu ne bi trebala sigurno...stavi se malo u poziciju drugog vozača...voziš sa druge strane ceste, još te dijeli ostrvo, kad fljus u tebe auto...i šta sad, ja bi mu ko trebao halalit...šta ima...
 
johntra je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
johntra je napisao(la):
sve neki poznavaoci automobila, a ovo  P 308....
malom metak u čelo, po kratkom postupku...kud ne poginu kloc...

zasto metak u celo... to si ti bezgresan... joj sto mrzim ovakve komentare... ne zeli zlo drugom pa ni tebe zlo pratit nece, cini dobra djela i nadaj se dobrom...

normalno da sam bezgrešan kad vozim po propisima i ne ugrožavam nikoga na cesti...šta bi bilo da je nekog ubio?
meni da je ovako izletio, hitna mu ne bi trebala sigurno...stavi se malo u poziciju drugog vozača...voziš sa druge strane ceste, još te dijeli ostrvo, kad fljus u tebe auto...i šta sad, ja bi mu ko trebao halalit...šta ima...

POTPISUJEM...u pravu si...
 
Član
svaka cast roditeljima kao prvo,odlican odgoj djeteta... KAo drugo ovaj pug ako je mocno auto stvarno ne znam,mislim da jedva ima 90 ks,ako ima i toliko.. Krivac je mladost,neiskustvo,mangupisanje,neopreznost,duboko se nadam da su svi ok,za malog u pezou sto je vozio nadam se da ce mu oduzet vozacku do 30 godine i da ce ga otac izmlatit ko budalu kad dodje kuci...
 
Astra je napisao(la):
svaka cast roditeljima kao prvo,odlican odgoj djeteta... KAo drugo ovaj pug ako je mocno auto stvarno ne znam,mislim da jedva ima 90 ks,ako ima i toliko.. Krivac je mladost,neiskustvo,mangupisanje,neopreznost,duboko se nadam da su svi ok,za malog u pezou sto je vozio nadam se da ce mu oduzet vozacku do 30 godine i da ce ga otac izmlatit ko budalu kad dodje kuci...

Ko zna voziti i 90 mu je dosta;)
 
ma nema teorije da je ovo 70na sat...ako je golf iso toliko pezo je bar 100...a koja je umjetnost ustvari sa 70proc i kad je klizavo? pa nije lakat krivina...malo ga stisno i to je to...drugo kolko ja znam u pezou su se otvorili samo prednji zracni jastuci...motor je uletio malo u kabinu vidi se na slikama kako je kokpit pomjeren...vozac pezoa ide s burazom mojim u razred, tako da ima dosta istine u ovoj mojoj prici...zao je meni djece ove, a jos vise zao ovih u golfu ni krivi ni duzni...ipak za ove u pezou "sam pao sam se ubio"...sad da li je do roditelja ili ne, do djeta, do alkohola....? samo bi mu trebali uzet vozacku na neko duze vrijeme ja smatram, al s druge strane mozda mu je ovo dovoljno da se opameti...jel istina da je suvozac iz pezoa ispo iz auta? to sam cuo s druge strane...u svakom slucaju brz oporavak svima...
[attachment=5580]  [attachment=5581]  [attachment=5582]
ipak najzalivije mi je pezoa novog...:D
 
Član
smajke je napisao(la):
Odma se svi naloze kolko ko moze proci pod plavim mostom jer slusaju carsijske price da se
prolazi po 160-180 km na sat.
najgore je to sto djeca stvarno povjeruju u ove price...a taj se jos nije rodio niti ce se ikad roditi koji ce proci dole 180 na sat....
 
Legend
@damko

Prolazio Kico sa BMW prije pfff 5-6 godina koliko sat laze necu ulazit u to. Zaljeto se i Davor sa Fabiom, zaljeti se Huka, 160.. itd...
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
ma nema teorije da je ovo 70na sat...ako je golf iso toliko pezo je bar 100...a koja je umjetnost ustvari sa 70proc i kad je klizavo? pa nije lakat krivina...malo ga stisno i to je to...drugo kolko ja znam u pezou su se otvorili samo prednji zracni jastuci...motor je uletio malo u kabinu vidi se na slikama kako je kokpit pomjeren...vozac pezoa ide s burazom mojim u razred, tako da ima dosta istine u ovoj mojoj prici...zao je meni djece ove, a jos vise zao ovih u golfu ni krivi ni duzni...ipak za ove u pezou "sam pao sam se ubio"...sad da li je do roditelja ili ne, do djeta, do alkohola....? samo bi mu trebali uzet vozacku na neko duze vrijeme ja smatram, al s druge strane mozda mu je ovo dovoljno da se opameti...jel istina da je suvozac iz pezoa ispo iz auta? to sam cuo s druge strane...u svakom slucaju brz oporavak svima...
    
ipak najzalivije mi je pezoa novog...:D

pug nije ni imao drugih zracnih sem dva prednja... provjerena info :) a nije ispao iz auta izvukao ga je momak iz kamiona...
 
Član
Ulazilo se damko, zuljo i ja smo uletili dole sa 170 s vectrom njegovom tadasnjom, da su malo drugacije okolnosti bile mogli smo mi biti u ovoj rubrici sad. Sekunda je falila.
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
ma nema teorije da je ovo 70na sat...ako je golf iso toliko pezo je bar 100...a koja je umjetnost ustvari sa 70proc i kad je klizavo? pa nije lakat krivina...malo ga stisno i to je to...drugo kolko ja znam u pezou su se otvorili samo prednji zracni jastuci...motor je uletio malo u kabinu vidi se na slikama kako je kokpit pomjeren...vozac pezoa ide s burazom mojim u razred, tako da ima dosta istine u ovoj mojoj prici...zao je meni djece ove, a jos vise zao ovih u golfu ni krivi ni duzni...ipak za ove u pezou "sam pao sam se ubio"...sad da li je do roditelja ili ne, do djeta, do alkohola....? samo bi mu trebali uzet vozacku na neko duze vrijeme ja smatram, al s druge strane mozda mu je ovo dovoljno da se opameti...jel istina da je suvozac iz pezoa ispo iz auta? to sam cuo s druge strane...u svakom slucaju brz oporavak svima...
    
ipak najzalivije mi je pezoa novog...:D

pug nije ni imao drugih zracnih sem dva prednja... provjerena info :) a nije ispao iz auta izvukao ga je momak iz kamiona...

kako covjece nije imo vise zracnih jastuka...imo je 6 minimalno...2 prednja, dva bocna (u sjedistima), 2 prednje zavjese, a za zadnje nisam siguran...pa bio je full oprema peugeot...istina je sto je tito_i_partija reko, prebrzo je covjek uletio u krivinu, na izlazu, auto zaplesalo, preletilo preko ostrva udarilo u golfa i to je to...
i btw na golfu su se samo 2 otvorila...taj suvozac je ponovo vracen na aparate, jer mu je stanje isto i ne zna se jos uvijek sta ce bit...
toliko od mene...
 
Član
faya prodji kraj pezoa pogledaj malo pisel igdje air bag sa strane imaju ona mjesta di dodju bocni i zavjese i imaju plocice na kojima treba da pise air bag i nista ne pise ciste su... ja sam po tome zakljucio da ima samo prednje airbagove... da ih ima jos otvorili bi se... kako se u golfu otvorili dva prednja zatim bocne zavjese i iz desnog sjedista beg... haman nisi bio kraj auta da vidis... :p ja ne tvrdim nish ja sam iznjeo samo svoje misljenje potkrijepljeno dokazima...
 
Član
malo off-a @damko udjem ja s mazdom svaki put 170 km/h pod plavi most, provozacu te jednom pa da snimis :) a i onako sam ti duzan voznju :D
 
Član
HuKa je napisao(la):
malo off-a @damko udjem ja s mazdom svaki put 170 km/h pod plavi most, provozacu te jednom pa da snimis :) a i onako sam ti duzan voznju :D
druze moj,pazi nesto prolazio sam ja 150 sa svojom dvojkom gti,pa sa trojkom gti,prodjem sad sa octaviom 140...razlika izmedju 170 i 180 je ogromna znas i sam....i to za 170 je HMMM....ali eto nek ti bude...a 180 ti sa tim auto da prodjes dole uz sav respect mislim da nema sanse...da je cesta sira za jos jednu traku onda bi bilo moguce..ali eto..
Ja da snimam..ma nema teorije 32 ljeta mi je,znas onu "nije vise 18 meni" a i klinca iza sebe imam tako da hehehe...
A to da si duzan voznju-jesi,kad budes mogao nije frka rekao sam ti posle idemo na kafu,jednostavno imam zelju da vidim kako auto ide i nista vise..a sad da me cimas 170 ispod plavog mosta a ja da gledam gdje je najblizi mezar..nemoj molim te hehehe
problem je sto je ulica uska za toliku brzinu....ali eto mozda neki M5 ili nesto slicno i prodje 180.....
@trizex
upravo se o sekundama i radi...znas kolika je sekunda..170 da,ali 180 velika razlika
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top