Udes u TZ 307 vs Golf 5

Udes u TZ 307 vs Golf 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
i moja osmica ima airbagove napretek, pa su se kod moga udesa onda otvorila samo sa strane, prednji nikako - jer udarac je bio sa strane.

mislim da sam proshla kraj ovog udesa u nedjelju uvecer - uzasno su auta izgledala
 
Član
pa jer sam ja one slike koje je on postavio i sliko, pa njemu poslo...ja mislim da je to htio reci...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
pa jer sam ja one slike koje je on postavio i sliko, pa njemu poslo...ja mislim da je to htio reci...

sve je moguce druze i da je imo sve air bagove al dzaba kad samo 2 se otvorise... stim da su bili vezani niko se posjeko nebi... al to je suplja sta ja imam pricat o vezanju kad se u zivotu svezo nisam sem u auto skoli... imam fobiju od pojasa... ko da ce me stegnut i ugusit svaki cas...
 
Član
e pa u tome je fazon...da su bili svezani, sve bi bilo drugacije, bocni ne bi bili ni potrebni...jednostavno je momak (keno, suvozac) preletio preko airbaga i udario glavom u sofersajbu i tako zavrsio kako jeste...ja se vezem samo nocu, jer ima svakakvih kerova...
 
Faya_M5 je napisao(la):
e pa u tome je fazon...da su bili svezani, sve bi bilo drugacije, bocni ne bi bili ni potrebni...jednostavno je momak (keno, suvozac) preletio preko airbaga i udario glavom u sofersajbu i tako zavrsio kako jeste...ja se vezem samo nocu, jer ima svakakvih kerova...

a do kolko ti ono sati smijes vozit nocu? :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top