udes u tuzli u naselji si selo

udes u tuzli u naselji si selo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ako su roditelji znali onda im treba udijeliti "Darwinovu nagradu", a djeca ko' djeca, nemaju bas puno veze o tome sta rade.. zelim im sto brzi oporavak.
 
Početnik
siera jashta kakav orion vidi kanala srednjeg ...

elem dobro je prosho vidi shto je fordina unutra se nishta maltene nije pomjerilo
da je golfom udario motor bi mu u usta uletio
 
Član
e jbg freek ako su s 15 godina djeca...to su po meni ipak savjesni "momci" nazovimo, koji su mogli znat bilo sta o tome...otac je jedino kriv sto ga je naucio vozit, jer mene moj nikad nije htio i sad ga razumijem...
 
Član
brate da vidis autu uzivo mjenjac je ispod rucice dosao a na slikama se moze vidjet da je motor izbio papucice od gasa i kocnice
samo nije probio pod ako se bolje zagledas vidjet ces da je instrument tabla pobjegla prema krovu takodje potisnuo motor a otac je izgleda licno dao malom auto da se provoza dosao sam na lice mjesta i izgleda mati od malog galami na oca citiram"kad dodjes kuci ja cu tebi glavu isto onako razbit pa ces razmisljat hoces li davat kola djeci"
 
Početnik
samo zamisli da se vozio u cvaji :) kako bi izgledalo

citiram

golf2gr_det.jpg
 
Član
jes buraz al ovo je udar lijevom stranom u predmet a on je sredinom u spic tacnije cosak zida i aute na dvije strane se dijelilo
 
Član
sta ba lik je vozio od 10 god sta ba pricate znao je vozit samo svakom se desi niko nije nepogresiv
 
Član
i nije se zena ni na k0g derala dzaba izmisljas....momak se deni zove ima 17 god i stalno je vozio onu sieru
 
Član
Vozio on ne vozio od 10-te godine ovo mu nije trebalo, a i da kazes da je iskusan nije iskusan!!!! On relativno dobro vozi za svoje godine, al nije znat vozit samo gas gas i gas, i okrenut se pokoji put pod rucnom zna svako!!! Nije djaba vozacka za ljude iznad 18 godina. Zao mi je momka, nije on losh covjek al ovakve ja zovem ubice na cesti!!!
 
Član
slazem se s tobom decko u potpunosti...i to znao vozit ne mozete pricat, jer ste sjeli mozda dvaput u auto...ja za sebe koji sam polozio prije 15-ak dana ne mogu ni u snu rec da dobro vozim...ne moze se ba dobro vozit, dok ti ne iskusis sve...a on je samo vozo gore po svojoj mahali...jebo te to, ako se tu moze iskustvo stec...
 
Član
stavi te dijete od 8 god pokazi te mu kako ide kvacilo gas kocnica naucit ce i daj te mu koji put na meraji da provoza i ono odma zna voziti .... ja vozam vec skoro 10 god i non stop sam na cesti presao kilometara i kilometara al opet bude situacija gdje se sjebe pa nezna sta i kako al na svu srecu izvuce se ziva glava a tim sto vozaju po mahalama pun gas kad nesti izadje na cestu je pustanje volana i kocnica sa kvacilom odma a ko iole poznaje voznju zna da je to odma kanal
 
Član
nisam reko da je iskusan al et.......necemo se svadjat.....a ti faya budi tiho....ti nisi sjeo i ti neznas....:D:D
 
Član
disa_tz je napisao(la):
nisam reko da je iskusan al et.......necemo se svadjat.....a ti faya budi tiho....ti nisi sjeo i ti neznas....:D:D

joj care jeste vi frajeri al stvarno .... trebate ovako cesce uzimat babina auta i vozat se .... da vam iskreno kazem kad bi sjeli u auto kakvo i otisli do zagreba bili bi puno vece face .... stvarno zivite zivot kakav sam ja oduvijek i htio .... joj da mi je bit ko vi kad porastem .... stvarno ste frajeri .... mogul i ja s vama sljedeci put kad podjete se gdje provozat u zid .... al et nemorate u zid to ste vec isfurali .... mogli smo zajedno sljedeci put u kanal .... il jos bolje ajmo pokupit koga na cesti hehehehe da budemo jos vece face .... il sto je najbolje ajmo se ba zaletit u nekog u kucu il u nekog ko ima malo dijete nazad .... joj znas kakve bi face bili .... a da ne spominjem tek kakvo bi iskustvo dobili time .... et mozel ???? .... de mi samo javi da znam kad i gdje ....
 
Član
eddo je napisao(la):
disa_tz je napisao(la):
nisam reko da je iskusan al et.......necemo se svadjat.....a ti faya budi tiho....ti nisi sjeo i ti neznas....:D:D

joj care jeste vi frajeri al stvarno .... trebate ovako cesce uzimat babina auta i vozat se .... da vam iskreno kazem kad bi sjeli u auto kakvo i otisli do zagreba bili bi puno vece face .... stvarno zivite zivot kakav sam ja oduvijek i htio .... joj da mi je bit ko vi kad porastem .... stvarno ste frajeri .... mogul i ja s vama sljedeci put kad podjete se gdje provozat u zid .... al et nemorate u zid to ste vec isfurali .... mogli smo zajedno sljedeci put u kanal .... il jos bolje ajmo pokupit koga na cesti hehehehe da budemo jos vece face .... il sto je najbolje ajmo se ba zaletit u nekog u kucu il u nekog ko ima malo dijete nazad .... joj znas kakve bi face bili .... a da ne spominjem tek kakvo bi iskustvo dobili time .... et mozel ???? .... de mi samo javi da znam kad i gdje ....

mogul i ja svama :) oduvijek sam zelio s autom uletit nekom u dnevnu sobi i sa njime nastavit gledat tv iz auta :) nije li to cool i elitno :)
 
Član
I ja sam novi vozač, imam dozvolu mjesec i po, i već sam bio u jednoj situaciji gdje me skoro života koštao jedan "krelac" Ulazim u desni zavoj i vozim uz desni rub ceste, posve normalnom brzinom, sve rutina, samo što je zavoj dosta nepregledan, u jednom trenu vidim fiata uno kak ide brijem 80-100kmh i sjeca zavoj skroz po mojoj traci, da nije bilo kuda pobjeć sranja bi bilo, a najgore je što i znam ko je taj lik, ima 16 godina, i nakon toga sam ga skoro išo doma izlemat al sam skužio da s tim nebi postigo ništa, samo se nadam radi obojice da se više nećemo srest u takvoj situaciji.
18god, testovi, učenje, instruktori.. sve je to sa razlogom, ja prije vozačke nisam u treću nikad ubacio, niti s autom iz kvarta izašo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top