UDES U MILADIJAMA

UDES U MILADIJAMA

Administrator
uzas:icon_mad::icon_mad: brzinaaa:icon_mad: a i ja gledam da u pola gore svjetla... da nije polo ostavljen na cesti upaljen a vozac izasao na trenutak iz auta... ako je tako imao je pravu srecu
 
ludilo,majko mila....prebrzo auto sa premalo mozga za volanom...
a onaj corvet se danas vozikao po zivinicama.....American muscle
 
Član
a jest ga poderao pravo...

jbg, divlja se pravo ovih dana na sve strane... Mogao je neko nevin naj*ati bezveze. Sreca pa nije bilo pjesaka..
 
ja sam tu prolazio kad je stigla hitna
ja se vraco iz zivinica vidim bengu i milion ljudi se okupilo
a pola tek sad na slikama vidio
tu vazda bude djece dobro nije nikoga ubio!!!!!!
 
Član
Eto i ja sam tu naišao minutu nakon udesa, na semaforu taj BMW prošao a mene zadesilo crveno kod vatrogasaca, kad dole u miladijama vidim sranje žešće, policajac mi govori da zaobidjem a ja nemogu da vjerujem sta se dogodilo, nisam znao da nikog nije bilo u polu.
Kud sam ja budala, volim se poganjat sa svakim, mogo sam i ja zapucat u tog pola.
Nedaj bože nikom
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
uh strasan udes...valjda nisu plaho povrijedjeni
rece mi jaran corvetta njaka imala udes u tz :D
triza jel istina :D

evo par slika corvette, prije i poslje udes-a ...

http://www.facebook.com/album.php?aid=9331&id=100000661817273
 
Član
hvala bogu pa niko ni kriv ni duzan nije stradao, ovog mi lika iz bmw-a nije zao (jer mu sigurno nije zaglavio gas kao kod novih toyota), svi koji divljaju na ulicama (pa makar to bio i ja) ne zasluzuju nista bolje:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

PS: citao sam ne nekim web stranicama kako se razmislja o fizickim preprekama (npr lezeci policajci) putevi su nam ionako uzasni to nam ne treba, neg nam treba pista pa da se svi zeljni brzine istresu gdje treba, a ne na ulicama.
PPS: ja inace tuda prozujim 80-90 km/h, ali ovaj lik nije isao ispod 140-ak, a to je ipak previse
 
Top