Udes u Goraždu

Udes u Goraždu

Član
OggyBoy je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
A sto ti drvlje i kamenje sad na Golfa a on uopste nije izazvao sudar? I kakve veze ima sto je auto staro,pa ne vozi niko staro auto sto voli vec sto ne moze sebi priustiti nesto novije i bolje! Bezveze. .

E ovdje nisi u pravu.
Čovjek ima 4, 5000KM i leti za Gnojfom 2. To je meni neshvatljivo. Mo'š me jebat', al' mi to nikako ne možeš opravdati i pojasniti.

Pa valjda ce tog istog golfa vozati i prodati po pribliznoj cijeni...dok ti npr prosle si godine prodavao svoj sepet za 8 sad budi sretan ako uzmes 5...treba o svemu razmisljati pa cak i o mentalitetu drugih ;)

no hard feelings
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
Pa valjda ce tog istog golfa vozati i prodati po pribliznoj cijeni...dok ti npr prosle si godine prodavao svoj sepet za 8 sad budi sretan ako uzmes 5...treba o svemu razmisljati pa cak i o mentalitetu drugih ;)

no hard feelings

Ja moj sepet bar vozam sa određenim užitkom i sigurnije se osjećam u njemu nego u "Cvaji".
Što se prodaje tiče, nemoj se ti sikirati oko mog auta, znam zašto je bila tolika cijena.

PS. Naravno da nema ljutnje, svi mi imamo svoje mišljenje.:cool:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Pa valjda ce tog istog golfa vozati i prodati po pribliznoj cijeni...dok ti npr prosle si godine prodavao svoj sepet za 8 sad budi sretan ako uzmes 5...treba o svemu razmisljati pa cak i o mentalitetu drugih ;)

no hard feelings

Ja moj sepet bar vozam sa određenim užitkom i sigurnije se osjećam u njemu nego u "Cvaji".
Što se prodaje tiče, nemoj se ti sikirati oko mog auta, znam zašto je bila tolika cijena.

PS. Naravno da nema ljutnje, svi mi imamo svoje mišljenje.:cool:

Sve 5. ;)
 
Član
Golf 2 je dobar auto, nemojte tako. Kugla 3KM, krajnica 5KM, filter 6KM, litar ulja 4KM. Litar i po modriča permanta 10KM i voda iz česme, ona je gratis.
Čvrst je kao tenk, čudi me samo što amerikanci koriste Hummer umjesto Golfa dvojke. Možda će ga koristiti Švabe kada krenu u stvaranje Četvrtog rajha. S golfom dvojkom do pobjede. Najbolji su oni '85. godište, stari tip, dizel. Malo prešli, a dobro vuku, kao raketa.
 
OggyBoy je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
A sto ti drvlje i kamenje sad na Golfa a on uopste nije izazvao sudar? I kakve veze ima sto je auto staro,pa ne vozi niko staro auto sto voli vec sto ne moze sebi priustiti nesto novije i bolje! Bezveze. .

E ovdje nisi u pravu.
Čovjek ima 4, 5000KM i leti za Gnojfom 2. To je meni neshvatljivo. Mo'š me jebat', al' mi to nikako ne možeš opravdati i pojasniti.

Istog smo mišljenja,ni ja nikad ne bi uzeo Golfa 2 kad bi imao te pare,ali ne razmišljaju svi tako,onom ko treba auto za svaki dan,za koji imaš dijelova i u pekari,koji ne troši punoa ide na sve što ja masno ( :D ) ,za kojeg neće nešto pretjrano mariti kad ga ostavi na parking,i za kog će za 2 godine prodati po istoj cijeni on će ga uzeti :cool: Mada sve te uslove ili veliki dio njih ispunjavaju i mnoga druga auta opet je Golf Golf. Balkan.
 
Član
to su smijesne rasprave,onaj koji ima i uzet ce bolje auto,a onaj tko nema,a auto mu je potrebno uzet ce golfa jer mu je jeftin za odrzavat,nemaju svi platu 2000km pa da voze auto od 2000 godista pa nadalje,ja vozim golfa 2 starog 28 godina i znam da me nije nikad ostavio na cesti i snjim sam slepao auta koja su i novija od njega i svacega se nagledao kraj ceste najvise auta o kojima pricate ona oko 4-5 tisuca
 
Član
mecka tvrda ko zid pri vecoj brzini u sudaru ubija te sila teze unutra a autu nista, sve ima svoje prednosti i mane tako i golf,fiat,renault itd.. ako nemas srece nema ni tebe...
 
Sve su to babske price da je golf jeftiniji za odrzavanje, mislim na dvicu. Moze novije auto biti skuplje kada je rijec o elektronici jer je golf i nema. Primjer je punto 2 i golf 2. Nista veliki servis nije skuplji nego kod ovog u dvici, isto tako sto se tice plocica i pakni, te ostalih stvari, a pri tome se vozis u autu koje je proizvedeno 2xxx godine, koje ima 4 zvjezdice i koje isto tako nece lopovi pogledati, nit mogu ovi obicni klosari da ga pokrenu ;)
 
Top