Udes u blizini Klasnica...

Udes u blizini Klasnica...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prije 30ak minuta sam se vratio iz Banja Luke. U blizini Klasnica, prije Hrvacana, gdje je najveca krivina na onoj uzbrdici desio se udes. Naisao sam nekih 5 min posle toga. Da je bilo jezivo, malo je reci, a jos teze objasniti. Narednih 150 KM nisam isao preko 80.

U direktnom sudaru su ucestvovala 2 vozila. Kombi hitne pomoci i Opel, mislim da je vektra. Ne znam ko je uzrokovao udes, ali strasno je bilo. Ima poginulih a covjek je ostao zaglavljen u opelu i cuo sam ga kako zapomaze. Zaista tuzno i ne mogu da izbacim slike iz glave.

Kada sam polazio slikao sam telefonom iz daljine nakon sto su povredjeni odvezeni u bolnicu pa cu nekom prilikom da okacim.

P.S. Kisa je padala cijeli dan i bilo je klizavo kao po ledu. Cuvajte se ako planirate da putujete veceras. Ima dosta magle + kisa....
 
Uh plasio sam se da je djevojcica nastradal.....
Udarac je toliko bio jak, nosila koja su bila nazad zajedno sa djevojcicom su zavrsila na suprotnoj strani puta u odnosu na kombi. Znaci sve je izletilo napolje...

Slika je bas losa...
 
Član
Ha77ucinogen je napisao(la):
Uh plasio sam se da je djevojcica nastradal.....
Udarac je toliko bio jak, nosila koja su bila nazad zajedno sa djevojcicom su zavrsila na suprotnoj strani puta u odnosu na kombi. Znaci sve je izletilo napolje...

Slika je bas losa...

Medicinska sestra Radosava Kuzmanović iz Prnjavora i Nikolina Radaković (14), koju je Hitna pomoć vozila u Klinički centar Banja Luka, smrtno su stradale u teškoj prometnoj nesreći koja se večeras dogodila mjestu Drugovići, na putu između Banje Luke i Prnjavora.
 
Zadnje informacije. Djevojcica koja je poginula je isti dan imala udes oko 12 sati te su je zbog povreda prebacivali u BL. Ljudi koji su bili tamo su mi rekli da je hitna preticala vise vozila a da je vektra naisla iza krivine. Jos 4 osobe su u kriticnom stanju... Te informacije imam....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top