Udes, savijet oko osiguranja

Udes, savijet oko osiguranja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
drug moj ti je savjet samo zovi i ne popustaj kad treba da mi damo pare da vidis kako zovu cccccc
 
Član
ne vidim razlog zasto nebi dobio pare.
mene isto kad je lik udario imao sam dva svjedoka, koji su potvrdili sta su vidjeli. policajac njih nista nije pitao, samo je uzeo njihova imena, a ja sam dao izjavu.
mozda sam imao srecu sto su tog lika istu noc zaustavili i on je priznao da me udario.
kasnije kad sam isao u policiju da uzmem kopiju zabiljeske, rekli su mi da nije zavrsena neka procedura pa sam morao cekati jos dodatnih 15tak dana. uglavnom kasnije sam dobio na ruke kopiju zabiljeske, kopiju njegove police osiguranja, kopiju naloga kojim je kaznjen i sa tim papirima sam kasnije otisao u svoje osiguranje na procjenu.
 
Član
Sve ti je čisto, samo malo strpljenja i lovu dobijaš. Moj ti je savjet njihovu prvu ponudu obavezno odbij jer fataju na foru. Imao sam sličan slučaj, tvoje osiguranje samo napravi papire, spremi na policiju i njegovom osiguranju a ti moraš njegovo osiguranje zvati i dosađivati, ispočetka lijepo a kad ti dopizdi onda 'znaš kako treba' :icon_biggrin:
 
Imao isti slucaj, uhvatili policajci tog lika istu noc, nakon 5 dana dobio podatke u policiji od tog lika sto me je udario, odem u njegovo osiguranje na procjenu stete, i ew od 07.10.2010 cekam da mi posalju ponudu iz osiguranja :D, petljaju ba drama lopovi, nadam se da cu dobiti pare negdje do Jula mjeseca, pa da odem na more :D. Al i tebi nista nevrijedi dok neuhvate lika, jer ti idesh u njegovo osiguranje (u vecini slucajeva) na procjenu stete i onda ganjash nekoga u osiguranju da ti ubrza postupak :D, uglavnom sretno !!
 

xrx

Član
Hvala svima, vidjet cu sutra sta ce reci jer mi trebaju dati zapisnik i ostalo. Mada su u mom osiguranju rekli da ce oni sve sredit kad dobiju informaciju o njegovom osiguranju...nemam pojma, znat cu vise za par dana. Od para naravno ne odustajem :D
 

xrx

Član
Evo zavrseno je danas sve nakon 3 mjeseca.
U medjuvremenu je policija uhvatila ovog sto me udarila (te iste noci). To su mi javili prije skoro mjesec dana ,do tad nisam mogao nista izvuci ni od policije ni od mog osiguranja iako su ga uhvatili iste veceri. Javilo se njihovo osiguranje (Jahorina), pitali da li sam popravio karambolku i ostalo (naravno nisam nista dirao).
I kaze ovaj iz njegovog osiguranja da mu treba predracun pa da se dogovorimo, ali da mogu otici u bilo koji servis. Oni kao priznaju sve :) .
Naravno, nisam ga poslusao i otisao nekom avlijaneru nego pravac u Berlijetu. Dam 50 km za predracun, a oni zapale postenu cijenu (1850km) i proslijedim ga osiguranju. Dok sam cekao ponudu popravim karambolku za 120 km tako da izgleda ko nova (srecom ispod nje nije nista otislo). Danas dobio ponudu od 1230 km, iskreno sam se iznenadio cijenom. Tako da sam ispao dobar 1060 km u ovom sudaru :)
Svaka cast Jahorina osiguranju za finu cifru :)
Eto moze lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top