Udes na Grbavic:i Motociklista zadobio frakturu lobanje

Udes na Grbavic:i Motociklista zadobio frakturu lobanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tokom noći dogodila se teška saobraćajna nesreća na području opštine Novo Sarajevo, ulica Hamdije Čemerlića, do broja 447, prilikom koje je došlo do udara motocikla nepoznate marke i bez registarskih oznaka u parkirano vozilo Golf II (440-E-034).
Motociklom je upravljao vozač H.K., rođen 1987. godine u Sarajevu. Tom prilikom on je zadobio teške tjelesne povrede. Radi se o frakturi lobanje. Prebačen je na CUM KCUS-a gdje je zadržan na daljem liječenju.

Službenici MUP-a KS obavili su uviđaj.
 
Početnik
to su ona 2 ica sto gasaju po gradu u trenerkama na Ninjama, znao sam da nece an dobro, sinoc oko 2 sam prolazio tuda...

i nije bas parkiran golf bio
 
Član
Bio i vidio, izgleda da se momacki zabio u golfa jer je jedan komad oklopa motora BUKVALNO bio zabijen izmedju vrata na golfu:icon_eek:

muha@ tu dvojicu sam vidio poslije udesa ispred pekare AS tako da nisu oni...
 
Član
c,c,c
strasno , kad vec oce da divljaju nek makar stavi kacigu
nemora nista ostalo samo to nego oni ni to pa evo sta se
desava,strasno jest ali vala za zaljenje i nije sta trazis to i dobijes
 
Član
ljma ovo je pomijesan oglas ovaj momak se zabio u moje auto u pofalicima so nisu mogli poznat motor jer nije bio registrovan oni su valjda pomijesali ova dva udesa jer su ovo moje table a udes nije uopste bio na grbavici
 
cupo_gtd je napisao(la):
ljma ovo je pomijesan oglas ovaj momak se zabio u moje auto u pofalicima so nisu mogli poznat motor jer nije bio registrovan oni su valjda pomijesali ova dva udesa jer su ovo moje table a udes nije uopste bio na grbavici

ma danas je svako novinar :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top