Udes kod broda.....

Udes kod broda.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
dadao_style je napisao(la):
vjeruj ija to razmišljam malo u zadnjih par mjeseci gdje god koji udes stalno golf 2 koliko ih ima više odakle izlaze

ako igdje ima vise golfova neg u mostaru ev ti sve
R.I.P
 
Član
FrancBL je napisao(la):
Detalje su jos mi nepoznati.... znam da su samo dvije osobe izgubile zivot...
Evo slike.....


Vozila su honda CRX i Golf 2


- Vozac “honde“ Ilija zaric (24) iz Lijevca kod Broda je, krecuci se iz pravca Odzaka, iz nepoznatih razloga izgubio kontrolu nad vozilom i presao na suprotnu stranu ulice - saopsteno je iz CJB Doboj.
On je zadnjim dijelom vozila udario u vozilo marke “golf 2“ za cijim volanom se nalazio Predrag Mocevic (32) iz Lijevca kod Broda.
Na licu mjesta smrtno su stradali suvozac u vozilu “golf“ Mileva Mocevic (69) i suvozac u vozilu “Honda“ Slavojka Topic (19) iz Broda.

(Preuzet tekst iz dnevnih medija)
 
Član
FrancBL je napisao(la):
FrancBL je napisao(la):
Detalje su jos mi nepoznati.... znam da su samo dvije osobe izgubile zivot...
Evo slike.....


Vozila su honda CRX i Golf 2


- Vozac “honde“ Ilija zaric (24) iz Lijevca kod Broda je, krecuci se iz pravca Odzaka, iz nepoznatih razloga izgubio kontrolu nad vozilom i presao na suprotnu stranu ulice - saopsteno je iz CJB Doboj.
On je zadnjim dijelom vozila udario u vozilo marke “golf 2“ za cijim volanom se nalazio Predrag Mocevic (32) iz Lijevca kod Broda.
Na licu mjesta smrtno su stradali suvozac u vozilu “golf“ Mileva Mocevic (69) i suvozac u vozilu “Honda“ Slavojka Topic (19) iz Broda.

(Preuzet tekst iz dnevnih medija)

Cek ovo boldirano,meni je ovo prezime poznato,ja sad mi naumapade,pa to je prezime od onog sto voza onu narandastu Astru,Mirsad Topic,mozda mu je nesh i familiji
 
Član
dadao_style je napisao(la):
vjeruj ija to razmišljam malo u zadnjih par mjeseci gdje god koji udes stalno golf 2 koliko ih ima više odakle izlaze

ma sastavljaju ljudi i ova ce bit sastavljena od druge koja je udarena nazad:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top