Udes - autoput blažuj ?

Udes - autoput blažuj ?

Član
Imal neko informacije o udesu na autoputu blažuj, prije nešto više od 2h prošao pored, policija nije dozvoljavala zaustavljanje kako bi se možda pružila pomoć. jedno vozilo je mislim megan - zadnji lijevi točak upropašten kao i blatobran itd i vidno izgurano iz trake dok je 50ak metara ispred drugo vozilo prevrnuto naopako i iz njega viri tijelo osobe, tačnije noge te dio trupa, pretpostavljam bezživotno s obzirom da se policajac koji ''tjera'' kolonu da nastavi kretanje smješkao s kolegom.

U prvom vozilu je ''sjedila'' ženska osoba s glavom naslonjenom na volanu, nisam siguran dal' u nesvjesti od udarca il' je osobu bilo jednostavno strah uopšte izaći. Pored automobila muškarac cca 55 god u razgovoru s 2 policajca vidno prestravljen (pretpostavljam da je bio suvozač u vozilu koje je prošlo s ''lakšim'' oštećenjima).

Dal se išta zna o ovome ?
 
Član
malopre sam prosao, sudarili su se nova Laguna, sva je usinuta ali koliko sam primetio niko nije ozbiljnije povredjen, a taj izvrnuti je Scenic... saobracaj tece, ima troje policijskih kola, koliko god zvucalo strasno automobili nisu puno deformisani, na kraju krajeva u pitanju su dva najsigurnija modela u klasi...
Nadam se da su svi putnici dobro... :icon_confused:
 
Član
desilo se tacno ispred mene. nije bilo povrjedjenih. samo je vozac scenica ugruhan bio. ja i kolege sa posla ga izvukli. par u laguni je ok. osim stete na autu. i vozas scenica je bio sam. tako da nije bilo nikakvih zena i tako to. Vozac scenica 100% kriv. usao prebrzo u krivinu. izgubio kontrolu. udario u lagunu u zadnji lijevi dio pa se prevrnuo na krov. klizio na krovu jedno cca 100 metara
 
Top