Udario pjesaka i pobjego stoka

Udario pjesaka i pobjego stoka

Član
Sta ima bendat auto , vjerovatno je bio na vrhu ulice kad je momak kreno prelazit, samo sto se ovaj zaletio koda je na M-17 + 5 m od pjesackog , 2 lezeca u 10 m ...i opet konj proleti koda nema nista....
 
Član
vala i ovaj sto je prelazio ulicu pogledaj kako je prelazi.....bilo kako bilo zelim mu brz oporavak a nama vozacima i pjesacima vise opreza
 
Član
Momak je vjerovatno pijan...posto se desilo sinoc u pola 3.....al to opet ne opravdava ovog idiota...gdje je zona 30 km i skola....da je postovo pravila i usporio na lezecim ovaj je mogo fudbala igrat na ulici , nebi ga pokupio ....plus nakon sto ga je udario nije ni prikocio kamol stao...ja bi ovakvim odma 20 god, dao za pokusaj ubojstva
 
Član
slazem se s tobom,nedaj boze da opravdavam vozaca.naravno da je trebao stati..al mozda je i ovaj bio pijan,drogiran,ko ce ga znati......ma vjeruj dok se kod nas ne podebljaju kazne za takve "prekrsaje" i dok se pojedini ne opamete bilo vozaci ili pjesaci nece stanje nista bolje biti
 
Član
Ma jasta je....i on i cura pijani ko stoke u autu...kad nam je drzava u kurcu....ubice hodaju kako oce ....
 
Član
drug moj danas ti niko nece pomoci nema sanse,svi se nasladjuju tudjoj muci....zalostno...neki dan kad su malge bile one jace ja vozio vitez sarajevo preko kiseljaka i lik sletio s ceste,vjeruj niko da stane,da pita treba li pomoci il nesto tako,ja stao da pitam jesu momci dobro,ostali sviraju sto sam stao.....
 
Član
ja bi tu samo vozacu dozivotno vozacku uzeo bez prava ponovnog polaganja. al poznavajuci našu državu taj će dobit 100 km kazne , dva mjeseca zabrane i 2 pišljiva boda
 
Putovanja.ba
Administrator
Evo citam da je vozac pusten.

Pa se pitam sto i bjeze kad ce ih pustit...
 
Top