udario me netko na parkingu i pobjegao

udario me netko na parkingu i pobjegao

Član
znači treba mi savjet .....auto mi je bilo na parkingu ispred bolnice i netko me je udario u zadnja desna vrata ispod lajsne....i naravno otišao je ....

sada da je ostavio kontak broj ili se javio mogli smo na europsko osiguranje....

ali pošto ja nemam pojma tko me je udario ....znam samo datum i vremenski okvir kad je auto udareno....mogu li ja tu išta napraviti po pitanju osiguranja ili tako nešto???

ja smatram da nemogu,a u biti nije ni neka velika šteta 50-80km će me izaći popravak....

ali eto ako se slučajno nešto može napraviti s policijom i osiguranjem ,javite
 
Član
Trebao si odmah zvati policiju da dodju izvrse uvidjas daju ti onaj papiric i ides u osiguranje al ovako nazalost nista :icon_cry:
 
Član
Ja sam imao manji sudar sa čovjekom kojem auto nije bilo registrovan, što znači da nije imao osiguranje. Zvao sam policiju, napravili zapisnik, i onda sam preko agencije koja se tim bavi tražio odštetu i dobio sam iz nekog budžeta koji je predviđen za to. Najbolje ti je da se posavjetuješ sa takvom agencijom.
 
Član
znači moglo mi je moje osiguranje isplatit??

a jbg,nisam znao...sada je kasno...auto sam dovezao kući...mislim nije neka prevelika šteta,ali opet...
 
Član
Nista ti druze nebi ni dobio i da si nazvao policiju, osim ako nije kasko osiguranje, covjek otisao, ne znas ko je i nemaju odakle naplatiti stetu, da si ih nazvao na licu tamo gdje je to i bilo oni bi napisali zapisnik i na tome bi i ostalo a ovo kazem jer je mog dobrog kolegu covjek oduzeo pravo prvensta i izletio mu i ovaj udari u njega i onda u bankinu i ovaj sto mu je oduzeo pravo prvenstva pobjegne, nije ni stao i policija dosla i napravila uvidjaj i znala se prva 3 broja i slovo od reg. i nakon 3 dana ga nasli i covjek naravno to gdje je udaren za to vrijene samo malo popravio i rekao da taj dan uopste nije bio u Bihacu i ovaj popusio i sve sam morao praviti i snositi troskove.

Edit: kani se toga i skupi pare i sma napravi jer ces samo sebi skociti u stomak a tvoje osiguranje ti SIGURNO nece nadoknaditi stetu, tvoje osiguranje je tu da samo pokrije stetu u slucaju da si ti kriv, jbga takva drzava i rade sta hoce.
 
Član
a naravno da nemam kasko....a jbg,žao mi što mi auto nije imalo točkice na sebi ...a sada mi udareno ispod lajsne...ali išao sam u limara...uradit i obojit će mi taj dio ispod lajsne izaći će me između 50-80km
 
Član
Pa tako je nesto i cijena, lak izadje nekih 15 km, nitro 4km, smirgl, git, spricgit, temeljna, to izadnje do nekih 35-40km ako cemo gledati materijala, ruke dodju 30-40km i to je to :cool:
 
Član
ma mislim nije problem,napravit ću ja to ...nije to ni neka velika šteta ni velik popravak...li iskreno ružno mi za vidjeti i htio sam znati da li se išta moglo učiniti po pitanju policije i osiguranja....

ali opet glupo mi je da tako neko te udari i pobjegne,pa bar danas ima europsko osiguranje,otišli bi na to ...krvica nebi ništa koštalo,meni bi osiguranje nadoknadilo štetu i gotovo ....
 
Član
Mi smo u Bosni a ovo je kriminal, suti sta sve sve radi po sudovima i policiji i kako se namjestaju osteceni ljudi kao glavi krivci i na kraju snose sve troskove i svoje i tudje, dzaba i dokazi i sve kad se namjesta ljudima da dobiju sta hoce i kako hoce, suti i napravi to iz svog dzepa da nebi na kraju bilo ne propisno si se parkirao i jos ti naplate kaznu i snosis troskove suda i ostalog :icon_mad:

EDIT: mene je neko nazad u branik udario i napukao malo na vrhu i ostalo crno na sredini branika od table ili njegovog branika, a u mene auto bilo smao lakirano prije 7 dana, pa sta cu malo sredio i ostavio to tako i nastavi dalje. A da sam zvao policiju jos da naprave zapisnik a taj njihov izlazak neko mora platiti i da me zovnu na sud ili nesto pa da jos ja se moram bociti sa njima sta i kako i da ja jos snosim troskove suda hvala ali lakse je meni lakirati branik :lol:
 
Član
ma napravit ću to,sva sreća nije velika šteta......

nego eto...da je bio bar pošten pa rekao evo udario sam te....

napravit ću to i gotovo ....nisu to neke pare ...
 
Član
Ahh sto bi on davao pare kad moze samo otici i nikom nista, snadji se sam i rijesio se co'ek problema nego da daje jos pare :lol:
 
Član
ali ako mu je auto registrinano ...nema on šta davati para ...odeš na europsko i gotovo ...ali eto ....
 
Član
Ima druze, kaznu platiti za napravljeni prekrsaj.
Ja sam ocesao covjeka na parkiranju kad sam samo polozio i steta na autu bula 50km a ja platio 150km kazne kad je policija dosla i napravila zapisnik i sud odradio svoje, i onom isplatili 100km kao stete moje osiguranje a ja platio sudske troskove i kaznu za prerkrsaj
 
Član
a sad je tako kako je ....

ali toliko o poštenju hehehehe...sreća nema puno štete ...napravit ću to i gotovo ,,,sad mi je tako ...
 
Član
Ama ja sam vidio da u zadnjih godinu dvije ljudi gube obraz i postenje za 10-20 km a kamoli za takvo nesto, eto na sta su ljudi spali da gubi obraz za 20km, a kod mene je doooosta ljudi izgubilo obraz i za manji iznos od 20km :lol: Guzice bi dali da ih **** za kutiju cigara i pivu :lol:
 
Top