Učlanjivanje

Učlanjivanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo sutra cu postaviti slike dok odem do kolege da ne razbijam glavu sa tim sada jer nez kako ide..a planovi polako idu postepeno.prvo cu body da sredim lakiranje unutrasnjos i motor zadnji ubacivam nesto jace..sad sam zaglibio malo lovom dok sam ga kupio.
 
Ismar Ćiso Ibukić je napisao(la):
Hoce Elvire samo da ga uslikam jer vrijeme ovih dana smrdljivo bilo pa nije se moglo a stare nemogu ni jedne iskopati kad sam zajebao sa laptopom.pozz:icon_cry:

sutra navrati kod mene da ga islikamo fino ugrijalo je hvala bogu a nek se usput malo igraju on i passat sevap je mozda ispadne jos koji golfic ili passatic :lol:
 
navraticu imam i neki novih slika.ali starih nemam nikako dok je bio obican onakav.steta jer staviti su novi branici maska vrata laisne sicevi..da bar ima starih pa da fino se vidi da je u tijeku rad..moze ispasti samo tdi benzin sto meho kaze:D
 
jes jes hahahah meho legenda,nije on kaze dizel, benzin je ali samo sto je tdi motor u njemu :lol: joj sto smo se ismijali a stas nerazumje se momak a volio bi pricati sa nama o autima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top