ucenik šamara profesoricu

ucenik šamara profesoricu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
o boze.............a i ona je pogrijesila sto ga je prva udarila,kolko znam ona nema to pravo,i ja sam u osnovnoj vratio nastavnici i dobili sankcije i ja i ona!!!:icon_mad:
 
Član
mozda je debil guzonjin sin, pa mu niko nista nesmije ili je ona neka stoka pa niko nece da je brani, ali koja se budala moze spustit na to da staru zenu udari za ubit je
 
Član
trizex je napisao(la):
koje picke, nevidjeno, pa nijedno musko u citavom razredu jebo te!

mozda je i njima stala na zulj,znas vec kako ide,po ponasanju je ovo neka trogodisnja skola,il neko selo...obicno ljudi koji uce i trude se ne iskazuju ovakav,da kazem bijes,nego presute i nauce jos bolje...ovo je ocito nesto oko zakljucivanja,mozda je htjela oborit dosta njih,pa niko nije htio da reaguje
ne branim ih,ni u kom slucaju
debilizam,balkan i mentalitet na balkanu su cudo:icon_mad:
 
Početnik
nije ga bakica trebala prva udarati ba nikako... nebranim ga uopste, al boga mi ko god te prvi udari ma vracaj 3 puta vishe odma bez razmisljanja ikakvog... povuce ti zivac jbg :S
 
Početnik
nek je on nju iskefo ..i treba ona je prije rata kefala djecu a nek sad djeca kefaju nju..:cool::cool::lol::lol::lol:
 
Član
Ma nisu ni profesori bez mane. Mene iskreno boli neka stvar, uz to je i prva udarila josh neka ofajla baba... uzima sebi za pravo da samara.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top