Ubrzanje

Ubrzanje

Početnik
GaRGa je napisao(la):
Ipak je rolling start nebi tako brzo krenuo iz mjesta ;)

mislim da bi ipak cak i brze na raceu krenuo jer ovdje je sigurno sa smanjenom snagom,nekim cestovnim gumama i tako ti zahebanicja....brutalno
 
Član
hemi motor, nije ubrzano, ovo je inace veoma stedljivo auto trosi samo 50-ak litara na 100 km :lol:
 
Član
rogy je napisao(la):
hemi motor, nije ubrzano, ovo je inace veoma stedljivo auto trosi samo 50-ak litara na 100 km :lol:

kad se po*ebe karburator na 1,3 i 1,6 motorima,trose skoro toliko a ne ide nijedan ni blizu:lol:
 
Početnik
rogy je napisao(la):
hemi motor, nije ubrzano, ovo je inace veoma stedljivo auto trosi samo 50-ak litara na 100 km :lol:

prijatelju on trosi 50 ak litara na 402 metra,budi uvjeren....;)
 
Član
Lija je napisao(la):
rogy je napisao(la):
hemi motor, nije ubrzano, ovo je inace veoma stedljivo auto trosi samo 50-ak litara na 100 km :lol:

prijatelju on trosi 50 ak litara na 402 metra,budi uvjeren....;)

ej j*ga sad gDje ce toliko trosit,,pa da prispa iz flase benzin nece ga moc prosut 50 litara u 402 metra:icon_rolleyes:
 
Početnik
prijatelju ja ti kazem,prije 2-3 godine golf 2 sa dva vr6 motora,iz hrvatske natjecao se na stret raceu,i trosio je oko 10 litara na 402 metra....a zamisli ovo sigurno ima oko 10-do 13 hiljada kubika,i jos je carbas,i netrosi benzin neko etanol e85...ako si upoznat sta se u hrvatskoj vozi jedan chevy malibu 10.500 kubika i ima 1076ks,i trosi 100 oktansko gorivo,a nezz negdje sam imao podatak o potrosnji,kad nadjem postam;)
 
Član
Nije ubrzan snimak. Al ovo je mrcina neka teska, jos ovaj cika ima 150kg i bez problema odeeeeeeee....:123:
 
Top