Ubacivanje turba na 1.8 66kw monopoint

Ubacivanje turba na 1.8 66kw monopoint

Član
Interesuje me ima li ko da je ubacivao na ovaj motor turbo? Treba mi par informacija od cega sta pase itd. U pitanju je vw motor koji je isao od 88' godine pa nadalje...
f521c98ae9959f8b5984ea7ef66bc6af.jpg


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Sve moze,ako imas dovoljno para ;) .Za pocetak smanjiti kompresiju i naci odgovarajuci turbo,elektronika od G60,naravno izmapirana za tvoj projekat,trebalo bi biti dovoljno ako ides na neki low boost.
 
Član
Mene interesuje najvise kako usisnu/izduvnu granu sta trebam mjenjati i od cega pase tu sta...

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Na ovo ubrizgavanje tesko. Digifant struju i glavu s ubrizgavanjem.od gti 8v napakovat i za početak dosta.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Ne treeba ti elektronsko,potrazi u amerikanaca kad na bubu zracno hladjenu I karburator moze lec turbo moze I u dvicu,imas na stranim forumima detaljno kako to ide
 
Za 1.8 t mu treba 1500 km minimalno,motor mjebjac,tekucine I servis I ruke jos 1000 I zaokruzi na 2500 povoljniji je abf njeg moze stavit I dotjerat u top formu za 1000 km...
 
Član
Za 1.8 t mu treba 1500 km minimalno,motor mjebjac,tekucine I servis I ruke jos 1000 I zaokruzi na 2500 povoljniji je abf njeg moze stavit I dotjerat u top formu za 1000 km...

za 1500 mozes kupiti dva motora i da ti ostane para, sta se pucas drug ciframa. Mene je izasao u trici 1.8t, sa velikim IC dole u karamoblku crijeva fi60, izduv uradjen, veliki servis i sve zivo manje od 1500 km. Skoro prije 2 godine....
 
Beze sam okvirno govorio,bolje pocet s vise para :) ipak se polovan motor kupuje, a neznas sta ces dobit s takim motorom moze bit I dobar I los... nisam mislio bit spamer,al kad ja budem ubacivo motor ide na njemu polugeneralka I tek onda u auto :)
 
Za koliko se moze naci 1.8t sad s papirima za atest i kompletnom instalacijom i svim?

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Top