Ubacivanje Muzike U Auto

Ubacivanje Muzike U Auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bio sam danas isao u radnju i pitao da mi ubace muziku kako sam vama rekao rekao sam i njima sve bi me kostalo 6700 eura sve njihovo ali nece da mi kazu sta ce mi ubacit koja jacina, marka itd.Kazu kad zavrse ako mi se nesvida zamijenit ce ubacit ce drugu.ali ako ja donesem sve njihove ruke su 230-250 eura.Neznam sta da radim neznam sta da kupim
 
Član
Pa drug to da ti stvarno drma prozore na zgradama i jest tu neka cijena jer ima tu dosta opreme i naj manje dva pojacala ce trebati itd itd, a ako si se nako zezao sto se tice prozora i hoces samo solidnu muziku da udara bass da ti oci vibriraju dok vozis onda mozes proc sa 1000 eura i to ti je naj bolje da narucis sve i da ti oni poubacuju jer znas sta si kupio itd...
 
Član
Dobro ti je marko reko dodji u doboj i slozis za 1000 eura takmicarsku mutiku :D

isplatit ti se maksuz doci vamo radi toga kolko bi ustedio ;)

Ako bude treba kutija tu sam :D
 
Član
adi187 je napisao(la):
Dobro ti je marko reko dodji u doboj i slozis za 1000 eura takmicarsku mutiku :D

isplatit ti se maksuz doci vamo radi toga kolko bi ustedio ;)

Ako bude treba kutija tu sam :D

jel motika?
cuj milja motika i da dodje ovamo da dobije motiku
 
Član
edo_benz je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Dobro ti je marko reko dodji u doboj i slozis za 1000 eura takmicarsku mutiku :D

isplatit ti se maksuz doci vamo radi toga kolko bi ustedio ;)

Ako bude treba kutija tu sam :D

jel motika?
cuj milja motika i da dodje ovamo da dobije motiku

ovo ti je takmicarska one su skupe :D
 
Član
drogba je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Dobro ti je marko reko dodji u doboj i slozis za 1000 eura takmicarsku mutiku :D

isplatit ti se maksuz doci vamo radi toga kolko bi ustedio ;)

Ako bude treba kutija tu sam :D

jel motika?
cuj milja motika i da dodje ovamo da dobije motiku

ovo ti je takmicarska one su skupe :D

Motiku dobije gratis za 1000 eura BMW i onako zadnja vuca ako gdje zapane da ima cime otkopat :D:lol:

Ma baca bombe ko refko i čombe cuj 6700 eura a nece da kazu sta ce stavit :lol:
Dje to ima :lol::lol::lol: I ako ti se ne svidi izvadit ce :D
 
Nije mi do zajebancije lijepo sam pitao :icon_sad::dojke::dojke::dojke::dojke::dojke::dojke::dojke::dojke::dojke::dojke::dojke::dojke::dojke::dojke::dojke::dojke::dojke:
 
Član
Ma ja ti nista ne bih pomogao, jer koliko vidim glavni cilj ti je da uznemiravaš narod oko sebe.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top