ubacio neki dvd

ubacio neki dvd

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
evo s burazom sam trampu neku napravio hehheheheh i postao vlasnik dvd player-a i monitora 7" sa TV prijemnikom,a nisam nesto bio zadovoljan zvukom,.....nikako da izostri treble da fino svirka...pa sam odlucio ostaviti sony i spojiti dvd preko aux input-a......i ovako je to pocelo...:D

6jaq2ox.jpg


sve vrijeme sam konto da ga ubacim ovdje mjesto pepeljare i upaljaca,al prvo......iznad upaljaca se nalazi obd utikac za dijagnostiku "ne diram :D" a drugo tamo iza plastika ima lim...nema mjesta...
71mld7m.jpg


pa sam ga umjestio u gornju kasetu....nema druge jbg a sta fali...:D hehe
6lslzds.jpg


onda je naisao i stari ,pa me poceo i on zajebavat :D
6q0sf2w.jpg

7xsfxo0.jpg


i na kraju je to sve ovako ispalo........
86fkfgi.jpg


monitor ce ici kod klime......sad je samo onako stavljeno gore,blesavo je skroz,al sam umoran sa umjestanje,to budem sutra pa postam onda slike FINISH-a :D:D:
eto pozz hehehe
 
Legend
@ tepsija heheh neka si druze :D

@dadao_style.......od buraza sam ovo uzeo pa je bila neka nasa trampa i transakcija :D:D heh
 
Član
Lijepo, ali sklanjaj taj monitor. Pogotovo ako ga mislis fixirati, odn ne sklanjati iz vida kad parkiras auto.
 
Legend
@trizex....znam drug samo sam tu stavio sinoc kad sam sve zavrsio,vis me glava davila ici ce dole kod klime kako "TDi Power" rece ,imam negdje drzac za ove monitore koji klize gore-dole,stegne se ispod pepeljare i podesavas po visini,pa kad hocu mijenjati temp samo klizne dole....
 
Član
super druze ispalo.....samo sad se cuvaj mozda zapadnes za oko nekome....( citaj mene :D ) da ti ne bi neko odradio dvd hihihi :D
 
Član
enesss je napisao(la):
@trizex....znam drug samo sam tu stavio sinoc kad sam sve zavrsio,vis me glava davila ici ce dole kod klime kako "TDi Power" rece ,imam negdje drzac za ove monitore koji klize gore-dole,stegne se ispod pepeljare i podesavas po visini,pa kad hocu mijenjati temp samo klizne dole....

Super da si nasao rijesenje...
 
Član
TDi Power je napisao(la):
enesss je napisao(la):
@trizex....znam drug samo sam tu stavio sinoc kad sam sve zavrsio,vis me glava davila ici ce dole kod klime kako "TDi Power" rece ,imam negdje drzac za ove monitore koji klize gore-dole,stegne se ispod pepeljare i podesavas po visini,pa kad hocu mijenjati temp samo klizne dole....

Super da si nasao rijesenje...

Moze i tako, ali i to je opet na vidnom mjestu. Meni bi samo 2 varijante dolazile u obzir. Ili display koji se izvlaci recimo iz nekog HU s integrisanim ekranom, ili nesto na tu temu dakle sklanjanja displaya iz vida, ili da prepravim recimo podrucje konzole oko ventilacije/pepeljare, i da integrisem display u konzolu, tako da mora otkinut citavu konzolu ako ga misli izvadit :D

Sta cu kad sam skeptik :D
 
Legend
hehe neka si skeptik i to je za ljude :D:D
nisam nasao drzac al sam umjestio kako treba :D budem poslikao sutra i postavim da vidite
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top