U vezi oglasa...

U vezi oglasa...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najbolji prjedlog za oglase je da u njima samo moze pisati osoba koja ga i postavila..Jer vidim puno se bezzz spama po oglasima.. Dolaze mi neke notifikacije bezz..
Svako zna poslati PM osobi koja nes prodaje, i da ga pit asve u vezi stvari koje se prodaju.... A ne ovako,naleti nekoo bezzz ima 5 do 40 postova i pametuje nes u oglasima,i glupa pitanja postavlja..
I pametno bi bilo da se bump-ati moze svako sedmicu dana, jer se neki vazni oglasi zatrpaju od ovi neki manje vazni... Npr ima neko postavi oglas, i svaki put kad udje na forum odmah na oglas i veliko BUMP....

Za slike isto,nek to bude obaveznoo..jer primjetio sam puno oglasa bez slika.. ili se stavi neka slika sa neta..

Et toliko od mene!!

Pozzzz
 
Član
ja sam se davno pomirio s tim da ce svaki oglas biti pretrpan spamom... nema oglasa gdje se ne petljaju online "strucnjaci" u cijenu i sve ostalo :icon_rolleyes:
 
Član
Ja se ne bih složio sa vama,oglasi i nisu toliko zatrpani spamom,desi se da neko prokomentariše neprimjereno ali većina toga se očisti.Ipak ovo nije zatvor i ne bi bilo zanimljivo da se nikako ne mogu komentarisati oglasi,a možda neko postavi i neko zanimljivo pitanje koje i ostale zanima pa nek svi vide da ne moraju pisati na PM.Druga stvar je što ih dosta ne stavi sliku,cijenu,detalje itd..Moje mišljenje
 
Član
spam je rijedak u oglasima i mislim da modovi sto se spama tice dosta dobro rade (a tu mozemo i mi doprinijeti prijavljivanjem), ali brate mili ima dosta glupih pitanja. a najvise me nerviraju oni koji zapitkuju u skoro svakom oglasu, a nista ne kupuju. i jos me nervira kad neko drugi "bump-a" tudji oglas... samo bezvezno nabijanje postova...

et, toliko od mene... ;)
 
Član
Schumi je napisao(la):
Ja se ne bih složio sa vama,oglasi i nisu toliko zatrpani spamom,desi se da neko prokomentariše neprimjereno ali većina toga se očisti.Ipak ovo nije zatvor i ne bi bilo zanimljivo da se nikako ne mogu komentarisati oglasi,a možda neko postavi i neko zanimljivo pitanje koje i ostale zanima pa nek svi vide da ne moraju pisati na PM.Druga stvar je što ih dosta ne stavi sliku,cijenu,detalje itd..Moje mišljenje

ja se slazem sa schumi-em...
ovo nije oglasnik pa da mora biti sve po PS-u
i neka komentara (ima i veoma korisnih)
a evo dacu za pr.
VW croatia,je meni zabranila da objavljujem oglas ,sto sam uradio refresh(iskreno,nisam citao tamo neka pravila- k'o da sam na robiji,a ne na forumu)
kao oni mene kaznii...ma necu ni otici na tako glup forum! :icon_mad:
 
Član
schumi, emir i ljuboje rekose sve :D ;)


a za tebe black imam samo jedno pitanje, po cemu bi jedan oglas (pretpostavljam tvoj) mogao biti vazniji od bilo kojeg drugog (tudjeg)?
 
ibizasa je napisao(la):
schumi, emir i ljuboje rekose sve :D ;)


a za tebe black imam samo jedno pitanje, po cemu bi jedan oglas (pretpostavljam tvoj) mogao biti vazniji od bilo kojeg drugog (tudjeg)?

ma nis..radite kako zelite ;)
sve 5:cool:

necu da se svadjam.. samoo onda imate puno posla oko brisanja spama.. i npr koji neki oglasi se zatrpaju spamom i vi to zaboravite obrisati..
 
Samo jedan primjer sad...Ja sam danas Bump oglas... i Sta se desi,pocne neki spam bezz,i vi sve obrisete i oglas mi se vrati na 5-6 stranicu :D:D

Eto samo jedan bezzz primjer..Nije meni to bitno sad da li prodati il ne...Mozete i zakljucati moj oglas..To me nezanima..
 
Član
a ne, aj vidi, onda postoji rjesenje, recimo kad se otvore autodijelovi ili bilo koji oglasi da se umjesto po stranici prikaze 20ak oglasa, nek se prikaze 100 :D

ako to deyo rijesi onda ce bit fakticki rijesen tvoj probl a i drugih bar sto se tice bumpanja :D

samo sto bi mozda malo sporije otvaralo se al to je 2-3 sekunde duze za 2-3 puta laksi zivot :D

;):cool:
 
Član
Ti kad bumpaš tvoj post ostane zadnji a mi brišemo spam poslije bumpa..Konkretno mislim da sam ja obrisao spam iz tvog oglasa za blow off,a zadnji bump je bio,lupam,7.2. zato ti se pogubio oglas :icon_biggrin:
 
Član
mislim ,radite kako hocete,ali moje misljenje:eek:glas na forumu treba biti opusten,prostor za dopisivanje,edukaciju(ka i svaka druga tema na forumu)...zato se i zove forum... ;)
 

IGY

Član
ljuboje je napisao(la):
mislim ,radite kako hocete,ali moje misljenje:eek:glas na forumu treba biti opusten,prostor za dopisivanje,edukaciju(ka i svaka druga tema na forumu)...zato se i zove forum... ;)

ali ako neko da oglas, znaci pitanja vezana iskljucivo za oglas, a ne nepotrebni spam kojeg mi moderatori svaki dan cistimo i brisemo
trbeamo pustiti par dana forum bez brisanja spmama pa bi vidjeli na sta bi to licilo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top