U vezi counter-strike

U vezi counter-strike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja mislim da u configs imas users.ini i samo tu stavis nick i pw i spasis,promijenis mapu i imat ce admina a evo ti primjer kako dati admina sa svim ovlastima :)


"AdnaNsa" "pwbht" "abcdefghijklmnopqrstu" "ab" :)
 
joj da mi je koga blize sto se razumije to sam nacunjao na google kako se admini ubacuju, evo kad udjem u cs pali se antichet ono VAC i to znaci radi, probao sam i saltanje mapa i to radi sve je ok samo ip cekam hebem li im svetca :icon_mad:
 
Član
nemoj zivce gubiti zbog countera :) ej al kad stavite ip adressu , obavezno zakljucajte thread ...pocet ce svi opet svoje ip adresse trpat :)
 
O da i najbolje bi bilo da ti posalje pm onaj ko zeli dobiti pass.Nemoj ga samo staviti ovdje javno,rekoh ti opet ce se naci onih guest-ova koji ce uci i opet nam bhcuning server gubi smisao.;)
 

MyX

Član
I meni saljite IP i Pass na PM obavezno,..malo da se prisjetim starih dana, hocu reci, dana iz mladosti.. :cool:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
O da i najbolje bi bilo da ti posalje pm onaj ko zeli dobiti pass.Nemoj ga samo staviti ovdje javno,rekoh ti opet ce se naci onih guest-ova koji ce uci i opet nam bhcuning server gubi smisao.;)

Potpis za ovo:cool:
 
heba me provider i danas :icon_mad: sutra ujutro mu opet na raport da vidim sta je zapleo sa adresom jbg ja se izvinjavam u svoje ime visa sila neda da krenemo igrati kako treba i kad hocemo a dogovoreno ja cu ovdje napisati da je gotov server da je uspostavljen i onda na pm ko bude zelio da igra slat cu pass nije to problem nikakav. samo strpljenja treba
 
Član
E ajde probaj ici na whatismyip.com i daj nam taj IP i port pa da vidimo kakav je server ... Da bze ne pegleash lika da ti da stalnu IP adresu ako ta konekcija i mashina ne mogu da podnesu server od 16 slotova ...
 
AldinShpura je napisao(la):
gde smo tunajt :icon_smile:

77.74.229.41:27015 eto IP ali to je od providera i normala kod mene ga pokazuje jer nije javni moj mi na ovom netu smo svi kao u LAN mrezi

a masina nije problem mora ona goniti jer amd 5000 + dual core 2 gb RAM-a 512 mb grafika i ako trebadne uzet cu i jacu jer hocu da nam ovo uspije

ovo je trebalo reply na diablo jbg smoren sam danas negledam vise dje klikam
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
gde smo tunajt :icon_smile:

77.74.229.41:27015 eto IP ali to je od providera i normala kod mene ga pokazuje jer nije javni moj mi na ovom netu smo svi kao u LAN mrezi

a masina nije problem mora ona goniti jer amd 5000 + dual core 2 gb RAM-a 512 mb grafika i ako trebadne uzet cu i jacu jer hocu da nam ovo uspije

ovo je trebalo reply na diablo jbg smoren sam danas negledam vise dje klikam

oko koliko sati igramo :icon_rolleyes::icon_rolleyes: da znam uletiti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top