U Tuzlu neregistrovanim motorom ???

U Tuzlu neregistrovanim motorom ???

Član
Ljudi kako idu odnosi policija i motori. Moram sutra u Tuzlu pa sam razmisljao da idem motorom, nije registrovan i nemam polozeno za A. Zaustavljaju li motoriste ???
 

OmO

Član
Ako budu policajci na motorima oni zaustavljaju ako nemas kacigu ili tablice ako nemas, ako ti nije tablica propisno postavljena tj. da se vidi lijepo ;)
 
Član
Vjeruj druže da su postali rigorozni, zaustavljaju motoriste bez povoda, nosio ti kacigu ili ne, vozio brzo il polako, jedino ako te od prije zna il ako imaš sreće da ne naletiš na njih. ( ovo se odnosi na onu dvojicu policajaca na motorima)
 
Član
nebi te trebali zaustavljat ovi po magistralnim putevima, al zato u Tuzlu cim udjes,oni cener policajci ce ti se bacat pod tocak :icon_smile:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
nebi te trebali zaustavljat ovi po magistralnim putevima, al zato u Tuzlu cim udjes,oni cener policajci ce ti se bacat pod tocak :icon_smile:

da je bogdom cener, sa ovom dvojicom nema puno priče, a obične patrole te neće zaustavljati na motoru
 

OmO

Član
Ako su oni tu, tesko da ih mozes negdje zaobici, uvijek se vozaju po Tuzli njih cetvorica. Preporucio bih ti da ides autobusom ;)
 
Član
ovi policajci na motoru su zajebani... neku noc krenuo ja u Vivu kad krenula skola u Spaniju na ex... vidim policajac(taj motorista) ispred busa... ja pridjem kad on pise vozaca autobusa zbog nepropisnog parkiranja ... :D
 
Top