U Tuzli ubijen Ajdaslic Faruk...

U Tuzli ubijen Ajdaslic Faruk...

Član
A.F (24) iz Tuzle izboden nožem nakon verbalne prepirke


Nakon tri uboda nožem, ozljedama podlegao u kolima hitne pomoci

Dvadesetčetvreogodišnjeg A.F. iz Tuzle sinoć je oko 00:05 oštrim predmetom ubio tridesetjednogodišnji B.E. također iz Tuzle. Do ubistva je došlo nakon prepirke, a kako saznajemo B.E. je priveden i danas će biti saslušan od strane dežurnog tužitelja.

U MUP-u TK kažu da je ubistvu prethodila prepirka i da je A.F. nožem uboden tri puta u predjelu grudnog koša, te je preminuo u vozilu hitne pomoći. Uviđaj na mjestu događaja obavila je dežurna kantonalna tužiteljica Dijana Milić zajedno sa pripadnicima OKP PU Tuzla. Istraga je još uvijek u toku.

(TIP/A.U.)


Inace moj super prijatelj... svadji je predhodila neka svadja sa bivsom djevojkom kako kazu... vozio je crnog eos-a cabrio u tuzli te bio odlican teniser i teniski trener, mislim da ga je cijela tuzla poznavala... bio je odlican momak i super prijatelj.... nek mu je rahmet dusi i nek mu je laka crna zemlja... zivot je izgubio na najbizarniji nacin... steta


6140_100292256648454_100000030391885_6738_378675_n.jpg

38365_144838362193843_100000030391885_422690_143705_n.jpg

20966_106717479339265_100000030391885_171119_2102019_n.jpg
 
auuu jbt pa poznavo samo ovog momka onak,,,,:icon_cry::icon_cry: Nek mu je rahmet dusi :icon_cry::icon_cry:
 
Član
koliko samo ruznih desavanja u zadnji mjesec dana ovo vise nije normalno nista prijatelju neka ti allah podari vjecni rahmet
 
Član
Život nije više vrijedan ni pišljive bobe,a to smo svi sami krivi...
J*bo ti nas...
Nek mu je laka zemlja:(
 
Član
Izgleda situvacija u Tuzli gora nego meni u pustahinji......
zao mi je momka ko god je....RIP
 
Član
Zbog cure zivot izgubi, zalosno :icon_cry:
R.I.P :icon_sad::icon_sad:

smajke je napisao(la):
Izgleda situvacija u Tuzli gora nego meni u pustahinji......
zao mi je momka ko god je....RIP

Ja idem u Tuzlu 2 puta godisnje po jedno 7-8 dana i uvjerio sam se da trebas paziti kuda hodas.Nas jednom kod onog parka vise kapije iz cista mira napadose, mene kamenom u ruksak spuca, pjani nekakvi izisli iz parka mi samo prolazili.Svaki dan sve je gore svugdje :icon_sad:
 
Član
ovo je divlji zapad... zivot vise nikom nije svet... nevjerovatno cijela tuzla je zavijena u crno... nije mi jasno da radi djevojke moze pasti glava... casno je poginuti i ubiti za majku, oca, djecu al zbog djevojke (bivse, sadasnje, buduce) nije mi jasno nikako... nekad je se bilo casno potuci rukama i nogama pa ko bude jaci aferim to je u muskoj psihi da bude dominantni alfa muzijak al je isto tako u psihi da se slabiji povuce a ne da puca ranjava i bode nozem to je najnecasnije... em je ubio momka koji je 1 kroz 1 em je sebe osudio na 12 godina robije i nikakav zivot do kraja... on nema vise buducnost nigdje a fareta vise nema... vidis sta afganistan ucini od momka, dosao do malo para, do bmw-a z4 i pomislio da je svemocan... neide to tako..
 

LSD

Član
poznavao ga....
prijatelju nek ti je vjecni rahmet dusi:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Top