U Tuzli predstavljena nova Mazda 3

U Tuzli predstavljena nova Mazda 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nisam znao da ima i polovnih vozila...ova mazda 2 je fina pravo...elem doktor je to fino sve zateg'o...
 
Legend
nodiash je napisao(la):
Nisam znao da ima i polovnih vozila...ova mazda 2 je fina pravo...elem doktor je to fino sve zateg'o...

Ima, to su od firme sve vozila, i svako auto koje kupi remex odma je i na prodaju. Recimo ta dvojka je sluzila da se sa njom ide na seminare i test voznje kad je bila test voznja nove trice u zagrebu i slicno. Ima C max koji sluzi kao demo vozilo i kao zamjensko vozilo i on je na prodaju, ima fiat 500 koji je kupljen kao demo vozilo kad je bio u planu FIAT da se pokrene, tako da ima tih nekih auta, sa interesantnim cijenama.

Da ulaz je bio free, mislim gdjeces naplacivati to, stim da su zvanice isle svima koji su kupili kola u Remexu, i koji posluju sa Remexom, sto se odnosi na ostale branse poslovanja. freeak ima super fotografija, samo sto su one jos uvjek na prodaju, trazene su pa dok malo prodje vremena vidicu da postavi koji ovdje sa desavanja. ;)
 
Član
Pa i ja sad evo gledam cijelo vrijeme...23k za mazdu 2008g i 30k predjenih kilometara je super cijena...bar ja mislim tako jer nisam nesto obraco paznju na cijene polovnih mazdi...djasvi mi se pravo a zheni nesmijem ni pokazat:D
 
fino izgleda ova Mazda, nego de mi reci Daki jel to vi vise niste zastupnik Volva? jer ne vidim nigdje na slikama zgrade znak, a i u tekstu pise samo zastupnik Mazde i Forda....
 
Legend
Pa jesmo i Volva i Land Rovera i KTM-a i Generic skutera i kompletnog valvoline programa, ali glupo bi zvucalo sve to nabrajati, ujedno su zastupnici i Lubifinera, i UNICA i Yale, i Cummins-a, itd itd, ali Ford je glavni, a obzirom da je zvjezda veceri uz novi objekat bila i nova Mazda 3, to se tako i objavilo. Znakove volva mozes naci u salonu, svjetlece reklame, bilo bi dzidzavo da imaju sve moguce reklame po zgradi, al kad udjes pored Ford Ovala, stoji Volvo. Takodje u narednom periodu bi trebalo da se nadje odvojen Volvo salon u sklopu objekta, ali o tom po tom, .... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top