U stravičnoj nesreći poginuli otac Husein, majka Senada i sin Aldin

U stravičnoj nesreći poginuli otac Husein, majka Senada i sin Aldin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Familija Đulić iz Bužima bila na povratku sa godišnjeg odmora • Šokirani spasioci i sami zatražili sanitetsku pomoć.

Na autoputu A 12 u Austriji u saobraćajnoj nesreći poginulo je troje bh. državljana.

Poginuli su otac Husein (43), majka Senada (40) i sin Aldin (15), dok je preživjela samo djevojčica Aldina (11) koja je poslije nesreće sama izašla iz auta.

Familija Đulić iz Bužima je bila na povratku sa godišnjeg odmora iz BiH, kada je, kako javljaju austrijski mediji, 43-godišnji otac oko 00. 30 sati zaspao za volanom.

Prema procjeni policije, auto je kod autoputnog odmarališta udarilo od metalnu šinu koja je virila iz zemlje i katapulirano u zrak.

U izvlačenju auta i tijela nastradalih je učestvovao veliki broj spasilaca od kojih su pojedino toliko bili šokirani nesrećom da su i sami zatražili privremenu sanitetsku pomoć.

Djevojčica u bolnici u Insbruku

Porodica Đulić se kretala svojim vozilom prema Insbruku, potvrdio je ambasador BiH u Republici Austriji Haris Hrle.

Nesreća se dogodila kada je automobil "mazda" udario u bankinu i prevrnuo se te udario u bočni metalni nosač izolacije koji postoji na austrijskim autoputevima.

Otac, majka i sin su poginuli na licu mjesta, rekao je ambasador Hrle, prenoseći informacije austrijske policije.

Po njegovim riječima, djevojčica Aldina je u bolnici u Insbruku i dobro se osjeća. Sutra bi trebalo da bude otpuštena, a preuzet će je prijateljica njenih roditelja.
 
Član
Zalosno ali sta ces ja sad procitao pa reko da postavim mozda neko nije vidjeo nadam se ne smeta sto postavljam ove crne dogodaje
 
Član
Melek je napisao(la):
Zalosno ali sta ces ja sad procitao pa reko da postavim mozda neko nije vidjeo nadam se ne smeta sto postavljam ove crne dogodaje

zalosno brate zalosno.....tuga majke mi........joj san je najgori.......


nisi dzaba melek......azrail.......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top