U saobraćajnoj nesreći pričinjena velika materijalna šteta - Daki imao udes :(((

U saobraćajnoj nesreći pričinjena velika materijalna šteta - Daki imao udes :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
moze jedna predpostavka,al bez suvisnih komentara...
imal kakve veze sa ljetnim gumama?Ja sam jutros vidio fokija pred remexom na celicaram,a sada vidim da si stavio ljetne sa felgama...reko mozda su jos ljetne pretvrde za voznje....
sreca druze pa je samo lim,nije kost ili meso......al opet nesretno j*iga... :-(
 
Član
ima jasta stete, al' kod mene u novcaniku, taman se parkiram pred zgradu, zove me dulox cuo da se daki polupo, nije znao tacno u koliko sati, okrenem se nazad do OMVa i protutnjim kraj policije, i isti me zaustave u povratku :D nek' nasem medonji nije nista, to je bitno :cool:
 
bit ce to druze sve ok,znam da je ruzan osjecaj al proci ce i probaj zvuci pouku ;)

al se ovaj fiat uvio samo tako :icon_eek:
 
Član
Ajd dobro je dok je sve na materijalnoj steti.

Za nadat se i da daki nije kriv, da ce osiguranje pokriti sve troskove.
 
Legend
Nisam ja kriv, a nisu ni ljetne gume na kolima, ako uspijem slikacu, 18" zimska sara, i nisam vozio brzo, jer smo sa semafora krenuli, a covjek mozda vozio 50-60 nije brze isao, ja vozio krajnom lijevom on srednjom trakom, meni je biila prazna cesta ispred mene , a oko njega je bilo kola, i ja sam prosao mozda dva auta, i on jesamo skrenuo u stranu, da se prestroji valjda, al ja sam mu vec bio tad pored njegovih vrata, udario sam prednjim desnim dijelom focusa u njegova prednja vrata i zanesem ga, u trecoj mi osto mjenjac, znaci ja sam mozda isao izmedju 70 i 90.

I Focus nije juce bio na celicarama ima 4-5 dana kako sam skino celicare ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top