U saobraćajnoj nesreći pričinjena velika materijalna šteta - Daki imao udes :(((

U saobraćajnoj nesreći pričinjena velika materijalna šteta - Daki imao udes :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Evo par slika na brzinu..

P.S nisam udario pjesaka i nisam ja razbio sajbu, nego je ovaj stubic kako je on udario pao na moju sajbu..
 
Član
ajde drug sredit ces ti to,sreca nije tebi niti bilo kome drugom sta bilo,a lima hvala bogu ima koliko hoces,sto moj stari kaze,, ziva glava sve namiri,pa tako ces i ti ovo;)
 
Svi vec rekli, nek' je ziva glava, ona sve namiri, a mrtva nece! Normalno da je svakome zao i auta kad razbije, pogotovo kad je novo auto u pitanju, al' da se to srediti sve!
 
Legend
ah, steta :(
ajd drug, drago mi je da ti nisi kriv, i da si dobro, da ti nije sta bilo, a auto ce se popravit :)
 
daki je napisao(la):
Nisam ja kriv, a nisu ni ljetne gume na kolima, ako uspijem slikacu, 18" zimska sara, i nisam vozio brzo, jer smo sa semafora krenuli, a covjek mozda vozio 50-60 nije brze isao, ja vozio krajnom lijevom on srednjom trakom, meni je biila prazna cesta ispred mene , a oko njega je bilo kola, i ja sam prosao mozda dva auta, i on jesamo skrenuo u stranu, da se prestroji valjda, al ja sam mu vec bio tad pored njegovih vrata, udario sam prednjim desnim dijelom focusa u njegova prednja vrata i zanesem ga, u trecoj mi osto mjenjac, znaci ja sam mozda isao izmedju 70 i 90.

I Focus nije juce bio na celicarama ima 4-5 dana kako sam skino celicare ...

jbg.....ja sam onda drugog nekog vidio?????
heheh....neka si nam ti dobro,a ovo se sve moze zamjeniti....drago mi je da su zimske gume bile jer bite za to teretili..al eto fala bogu da nisi ti kriv,samo j*iga peh je ipak...pozdrav kolega ;-)
 
hvala Bogu nek je ziva glava,,auto se da sredit,,sigurno si mu bio u mrtvom uglu pa te nije vidio na retrovizoru:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top