U saobraćajnoj nesreći poginuo 19-godišnjak - Clan BHTuninga - VekicaManiyac :( R.I.P.

U saobraćajnoj nesreći poginuo 19-godišnjak - Clan BHTuninga - VekicaManiyac :( R.I.P.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: U saobraćajnoj nesreći poginuo 19-godišnjak

Alive je napisao(la):
Onda predlazem da se uz Zana rahmetli stavi i ime i prezime i ovog momka na pocetnu stranu, ipak bio je jedan od nas...

Potpis ;)
 
Član
RE: U saobraćajnoj nesreći poginuo 19-godišnjak

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa pa ne mogu da vjerujem, tacno sam ostao bez teksta kad sam cuo da je on, stvarno tuga. Bio je dobar momak, cuo sam se s njim par puta, raja velika. Stvarno mi je zao, jos uvijek ne mogu da vjerujem
jos sam procitao da je pola sata prije udesa bio na forumu:icon_sad::icon_sad::icon_sad:

Pocivaj u miru dragi prijatelju

R.I.P Vekica
 
Član
RE: U saobraćajnoj nesreći poginuo 19-godišnjak - Clan BHTuninga - VekicaManiyac :(

R.I.P. :icon_sad:
 
Član
RE: U saobraćajnoj nesreći poginuo 19-godišnjak - Clan BHTuninga - VekicaManiyac :(

pa sta je ovo
R.I.P.
 
RE: U saobraćajnoj nesreći poginuo 19-godišnjak - Clan BHTuninga - VekicaManiyac :(

Ljudi duboko sam potresen jeza me hvata nenormalno kad sam vidio dopunjen naslov teme sa nickom naseg kolege sa foruma ne mogu se jos pomirit s tim da je momak nebudpromjenjen ko ja nastrado :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:


R.I.P VekicaManiyac :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

neka mu je lahka crna zemlja i pocivaj u miru prijatelju, ostaju nam samo sjecanja na tebe, ne mogu ni zamislit kako mu je roditeljima, u jednu ruku ako su mu roditelji branili taj auto i bili su u pravu.

predlazem da se ispod nicka stavi R.I.P

mislim da ima jedna slika u garazi njegovog auta gdje je i on i da se postavi na forum kao i Žanu toliko moze ipak je i on bio jedan od nas ali ga vise nema.
 
Legend
RE: U saobraćajnoj nesreći poginuo 19-godišnjak - Clan BHTuninga - VekicaManiyac :(

neka mu je laka zemlja :icon_sad::icon_sad:
 
RE: U saobraćajnoj nesreći poginuo 19-godišnjak

Alive je napisao(la):
Onda predlazem da se uz Zana rahmetli stavi i ime i prezime i ovog momka na pocetnu stranu, ipak bio je jedan od nas...

obavezno ovo treba uraditi ; ) neka neko potrazi njegovu sliku, mozda ga je neko imao na facebooku, pa da se stavi.

RIP
 
Član
Jebote crnjaka, prvo sam pomislio da je naslov neslana rodjendanska cestitka kakvih bude na forumu, strasno jebote.....rip,nek mu je laka zemlja
 
Član
RIP... :icon_sad::icon_sad::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

obavezno na naslovnu stranu foruma ovo sto su kolege predlozile...
 
Član
Ljudi cuvajte se, ovo se posebno odnosi na one koji su tek polozili, znam da mislite da ste dobri vozaci da sve znate i slicno, svi mi to cesto mislimo ali pamet u glavu, jednom se gresi!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top