U prometnoj nesreći kod Novog Travnika poginuo 22-godišnjak

U prometnoj nesreći kod Novog Travnika poginuo 22-godišnjak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uteškoj prometnoj nesreći koja se dogodila sinoć u 00.55 sati u mjestu Stojkovići na putnom pravcu Novi Travnik-Okuka smrtno je stradao 22-godišnji Josip Blažević iz Novog Travnika. Prema informaciji iz MUP-a Srednjobosanske županije teške ozljede zadobili su Jozo Biljaka, koji je upravljao vozilom "passat", i Ivica Đambas, vozač "renaulta", u kojem se Blažević nalazio kao suvozač.

Obojica ozlijeđenih hospitalizirani su u bolnici u Novoj Biloj. Istraga o uzrocima ove prometne nesreće je u tijeku.

R.I.P.
 
Član
ne poznajem momka mada sam i ja iz NT ali tu je pravac i svi se hvale da tu ostvaruju max brzine, treba na sred magistrale 2-3 lezeca udarit.R.I.P:icon_sad:
jos znam da su ostali ucesnici hospitalizirani u Novoj Biloj i nadam se da ce se oporaviti
 
Član
Evo ukratko o zbivanju i desavanju, navedeni pasat je preticao auto, u istom trenutku je naisao Poginuli, te ozlijeđeni sa navedenim renaultom u suprotnom smjeru, te u svojoj traci, i pokusali su bjezati na Autobusnu stanicu, ali nazalost passat je prebrzo isao, tako da su ostvarili direkatan udarac, pasat je imao Air Bagove,a renault je nesto stariji, tako da vjerojatno nije imao airbagove i slicno, a Josip vjerojatno nije bio zavezan i slicno.....

Momka poznajem odlicno, decko je full kulturan, spreman pomoc uvijek, uvijek veseo, nasmijan, saljivđija i sve, sve naj, naj! Mene je opucala ogromna tuga, jer sam poznavao decka jako dobro, i evo ljudi jos uvijek ne mogu doci sebi i vjerovati da ga vise nema... Pa opet pomislim na neke stvari...

Pa evo kako sam jakon skhan ovim slucajem, mogu vam sljedece predloziti:
"Ljudi prijatelji, dragi forumasi, nemojte nikada govoriti kako je zivot nepravedan prema vama, i drugima vasim, volite sve oko sebe, volite svaki pupoljak cvijeta koji procvjeta u proljece, iako on nema veliku ulogu u vasem zivotu, volite prijatelje, blizne, poznavaoce, a pogotovo rodbinu, i uvijek gledajte da se ne svađate sa roditeljima i porodicom. Jer evo nikada ne znate sto moze doci, kakva vas sudbina moze snaci, da na kraju ne mozete reci onima koje ste voljeli koliko ih volite! Zato svaki dan, govorite onima koje volite da ih zaista volite, poklonite im paznju koju zasluzuju, i vec navedeno nemojte se ljutiti na njih iako su pogrisili neke stvari, prastajte ljudski je prastati, jer vas to cini covjekom, covjekom kojem je stalo do svih oko njega, nebitno jesu li mu poznavaoci ili ne, bitno je da ima srce i da to srce bude uvijek cisto i puno ljudskosti.... "
Nemojte sta zamjerit, ako bude kakvi gresaka i slicno, jer fakat ovo pisem a srce mi se lomi....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top