U pripremi i nova Volkswagen Jetta

U pripremi i nova Volkswagen Jetta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prednji dio-standardno-kopija golfa il pola,šta je već, zadnji dio mješavina Audija i BMW-a...pa dokle više stvarno :icon_rolleyes: znamo da im je skupa tehnologija da naprave nešto novo al zar do te mjere baš moraju škrtariti :icon_rolleyes:
 
Član
pogledajte stajlinga u onog momcine sa crvenim carapama i sorcem, garant je on i farove dizajniro sudeci po njegovom osjecaju za dizajn :D
 
Da ispravim sebe sa konstatacijom kopije BMW-a zadnjim krajem...tek sad primijetih tablice pa mi je jasno zašto je tako...od velikog ljubitelja BMW-a je ovaj koncept sa prvih slika pa je i logično da asocira na njega ;)
 
a odkuda ti znas za njega:icon_question: ....

u pravu si

ove prve dvije slike nisu ni u pribliznosti s novom jettom jer ovo je po hiru crtano otprilike kakva bi mogla biti nova jetta....ovo je od ps mjstora hahaha:lol:
 
cico_mevle je napisao(la):
a odkuda ti znas za njega:icon_question: ....

u pravu si

ove prve dvije slike nisu ni u pribliznosti s novom jettom jer ovo je po hiru crtano otprilike kakva bi mogla biti nova jetta....ovo je od ps mjstora hahaha:lol:

Sto ne bi znala :icon_question: eh prije koliko godina je slika njegovog M3 E36 bila pozadina na mom desktopu...fino auto čovjek doradio i fine koncepte crta ;)
 
Član
ma vala kako god izgledala u zadnje vrijeme vw samo valjaju 2 pasata cc i onaj obicni a ovo ostalo golf, polo, tiguan ova jetta sve fula totalna
 
Član
nije nesto..jetta treba da ima drugacije faove od golfa..kosto je uvjek i bilo..nesto ko kocka il neki fazon..a ne ovi okrugli ili ovi okruzeni sa golfa..smjesno izgleda
 
Super Moderator
joj sto su pokrili onaj znak na volanu a vidi se iz aviona da je rijec u VW :lol:

sta ja znam sad za sad mi je ljepsaova sto se trenutno proizvodi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top