U novu sezonu okupljanjem street racera

U novu sezonu okupljanjem street racera

Al si izgubio od redizajna, skoro 40ks jaceg bmw-a u malo. Ide ti bimer pravo. Postavim i snimak tvoj. Imam i slika.
Ja sam se par puta potegnuo i uzeo,bio sam zadovoljan pravo autom s obzirom da sve 3 proslajdro,ne krijem zadovoljstvo kako pezo ide. Nisam birao auta samo sam pitao da staju tko hoce,ali me iznevjerio hladnjak jer je bivsi vlasnik krpio pa procurio,inace skup odavnoooo nije bio bolji,cak kao dobar SR,svee pohvaleeee

Bilo je par momaka koji doslovno nisu izlazili iz auta i sa startne linije, onaj sa 330d, onda bordo Kadett, i Honda CRX :)
ps. Šteta zbog hladnjaka, bilo bi dobro da smo odradili jednu utrku, samo da se vidi omjer performansi :)

Postavi ovdje par slika ako stigneš.
 
BHT Ovisnik
Evo par slika,cisto da se vidi nazocnost i sl. Puno je ljudi,pa sam se morao popeti na tocak auta da uslikam,od sunca ne vidim pa ne zanemarite,ali se vidi osnovno,stvarno je odlicno bilo, posebno mi je drago sto su dosli kolege iz drugih gradova,pocevsi od nasih aktivnih kolega iz Neuma,pa dalje Sarajeva, Ljubuskog i sl.

FNqLZrg.jpg

XaMgVoP.jpg

55ZiVOh.jpg

t7hnYK0.jpg

ky4JGxl.jpg

ky4JGxl.jpg

f4XYvu2.jpg

ktBMM0F.jpg

QRIhRqU.jpg

kUwxFIp.jpg

bcJDIsi.jpg

Kolega Tarik (@Taaky ) zvani Luzer,gdje gubi unatoc slajdranju moje sve 3 brzine do kraja hahah
Kolega porschefan
 
Poslednja izmena:
Član
Cini se da je bilo extra, steta sto se jos nekad ovo ne organizuje, nego samo jednom godisnje.

Prednost je sto se moze trkati i bez placanja i sl, a vecina raje i hoce samo to, ne ganja pehare i vremena :)
 
Odlične fotke a i videi, u ovakoj gužvi je nemoguće kvalitetno sve uhvatiti na slikama ako nisi na nekom podestu ili krovu od automobila, ili u ovom slučaju gumi :)

@Boki: stvarno su rijetki ovi događaji, ali siguran sam da bi na nekom novom odaziv ljudi bio jednak ili veći (npr, nekad na proljeće)
 
Poslednja izmena:
Član
Predobro bilo, hrpa ljudi i auta, bilo dosta brzih, pogotovo od Emila M5 e39 kompressor, preko 600ks, topi gume :D Nevjerovatno auto
Evo jedna slika, dio samo, iza mene je duplo ovoliko jos :D
CAM00873.jpg
Sve u svemu predobro!
 
Legend
ja ne znam kako mi je ovo promaklo.. nisam uopste znao za ovaj event..
vidim dobrih potezanja bilo :)
 
Član
Oni ovo mogu napraviti kad hoce, mozda ne uvijek u ovolikom broju ali mogu uvijek 20 - 30 auta, to je prednost kad imas pistu :)
 
Još jedna od zanimljivosti na ovome događaju je prosjek BMW-a, po mojoj procjeni 70% svih auta su bili upravo BMW, a zapanjujuće malo VW-a. Meni osobno najatraktivniji auti: 2 x BMW e21 i Subaru Impreza WRX.
 
Top