U novu sezonu okupljanjem street racera

U novu sezonu okupljanjem street racera

Putovanja.ba
Administrator
MOSTAR – Prvo neformalno ovogodišnje okupljanje Street racera “warm up” održat će se u nedjelju, 01.ožujka s početkom u 12 sati. Skupina ljubitelja brze vožnje sastat će se na pisti u Blagaju gdje će uz druženje razmijeniti mišljenja o prošlogodišnjim iskustvima i postignutim rezultatima, a uz sve to planiraju provozati i nekoliko adrenalinskih krugova. Organizator druženja Jozef Joško Ambruz kazao je da će ovo druženje simbolizirati uvod u novu sezonu ukoliko vremenski uvjeti budu dopuštali održavanje utrke.

“Ukoliko nam vrijeme u nedjelju bude dopuštalo, očekujemo dolazak mnogih vozača koji planiraju nastupati na utrkama u novoj sezoni. Također, u planu je i dolazak nekolicine ljudi koji će organizirati iduće utrke”, kazao je Ambruz

Veliko zanimanje

Na neformalnom skupu očekuje se od 50 do 100 vozača koji su već spremni za utrke povodom predstojeće sezone. Na okupljanju se očekuju i gosti iz Sarajeva koji već tradicionalno organiziraju utrke i u Mostaru. Prema Ambruzovim riječima, na skupu bi se trebao objaviti datum prve ovogodišnje utrke u BiH.

“Većina vozača već je spremna za predstojeću sezonu, a premijerno očekujemo i datum prve utrke koja će se održati u idućem razdoblju”, dodao je Ambruz.

Novi rekordi

Podsjetimo, na dosadašnjim street race utrkama na mostarskoj pisti sudjelovao je veliki broj građana iz Mostara kao i ostalih bh. gradova koji su s oduševljenjem natjecali i pratili ove utrke. U novoj sezoni organizatori očekuju obaranje dosadašnjih rekorda i postavljanje novih.

Izvor: http://dnevni-list.ba/web1/u-novu-sezonu-okupljanjem-street-racera/
 
BHT Ovisnik
Eh ja ne viđoh,moze delete :D
samo premjestite i link FB u onu temu da imaju dogovori i to :)
 
Prvo izvješće: bilo je fantastičan event, auta 1xx, ljudi 3xx, potezanja: zbroj auta i ljudi :)
Izgubio sam od 330dA, zbog lošijeg starta, i shvatio da mi je suđen 330i, ništa slabije :D
Nisam ništa snimao ili slikao, ali pretpostavljam da će "fejs" biti zatrpan videima i slikama.
 
BHT Ovisnik
Al si izgubio od redizajna, skoro 40ks jaceg bmw-a u malo. Ide ti bimer pravo. Postavim i snimak tvoj. Imam i slika.
Ja sam se par puta potegnuo i uzeo,bio sam zadovoljan pravo autom s obzirom da sve 3 proslajdro,ne krijem zadovoljstvo kako pezo ide. Nisam birao auta samo sam pitao da staju tko hoce,ali me iznevjerio hladnjak jer je bivsi vlasnik krpio pa procurio,inace skup odavnoooo nije bio bolji,cak kao dobar SR,svee pohvaleeee
 
Član
ja sam mislio doci probat korsu kako ide, al nista od toga, i na praznik se u Zenici radi :D
bice valjda opet neko druzenje ubrzo
 
Top