U naletu automobila smrtno stradala Ana Čolić

U naletu automobila smrtno stradala Ana Čolić

Administrator
Pedesetosmogodišnja Ana Čolić iz Bukinja smrtno je stradala u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u nedjelju oko 23:50 sati u ulici Bosne Srebrene, u neposrednoj blizini međugradske autobuske stanice u Tuzli. Dok je prelazila saobraćajnicu pješakinju je pri velikoj brzini automobilom “Opel cabrio” udario tridesetdvogodišnji Ž.T. iz Tuzle.

Saznajemo da je Čolić preminula na mjestu događaja od posljedica povreda, dok je vozač automobila zadobio povrede o čijem stepenu se ljekari u UKC-u Tuzla nisu izjasnili. Prema kazivanju očevidaca automobil se kretao velikom brzinom iz pravca RK Omega prema BKC-u Tuzla. Nakon što je udarilo pješakinju vozilo se zaustavilo tristotinjak metara dalje.

˝Prema prikupljenim dokazima i tragovima na licu mjesta do saobračajne nesreće je najvjerovatnije došlo uslijed neprilagođene brzine automobila. Dežurni tužilac je izdao naredbe za vađenje krvi od osobe koja je upravljala automobilom i pregled tehničke ispravnosti vozila, te naredbu za obdukciju mrtvog tijela. Također je ovlaštenim službenim licima PU Tuzla naloženo da prikupe i druge materijalne tragove i dokaze u cilju rasvijetljavanja uzroka saobračajne nesreće˝, saopćeno je iz Tužilaštva TK.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us[/u]
 
Član
danas od kipova do omege 3 saobracajke .. ne znam sta je danas u Tuzli al je guzva u saobracaju nenormalna ..
i jos ona kisa, nepaznja vozaca i podosta unistenih auta :
kod kipova, lancani 3 auta ; kod mejdana kamion se zabio u q7 , a ispred omege neki motociklista nastradao ..
da Bog sacuva
 
Član
kavaz je napisao(la):
danas od kipova do omege 3 saobracajke .. ne znam sta je danas u Tuzli al je guzva u saobracaju nenormalna ..
i jos ona kisa, nepaznja vozaca i podosta unistenih auta :
kod kipova, lancani 3 auta ; kod mejdana kamion se zabio u q7 , a ispred omege neki motociklista nastradao ..
da Bog sacuva

u svim gradovima je danas nesnosna guzva,bit ce jos gore naredna dva dana. Idu bajramski praznici,puni su gradovi.treba se dobro cuvat

R.I.P za ovu gospodju,citao sam danas o ovom udesu,morala je biti velika brzina da bi ovako slupao auto,mozda je cak bilo i alkohola,ko ce ga znat,u svakom slucaju treba pamet u glavu i polako
 
Član
meni samo nije jasno u ovim slucajevima, znaci cujes auto kako se dere pun gas, moras ga vidjet da ide, i bas u tom trenutku da prelazis, zar toliko mrzis svoj zivot da se uzdas u idiota bolesnog da ce on zakocit navece u 12?
 
Član
159 kmh je navodno išao...a danas su u Tuzli napravili pakao za vožnju ovi iz predizborne kampanje "radom za boljitak",kolona od 50+ automobila,totalno blokirali grad....
 
meni samo nije jasno u ovim slucajevima, znaci cujes auto kako se dere pun gas, moras ga vidjet da ide, i bas u tom trenutku da prelazis, zar toliko mrzis svoj zivot da se uzdas u idiota bolesnog da ce on zakocit navece u 12?

I ja se slazem sa ovim, mislim nije auto necujno i ne leti brzinom svjetlosti sad ga ima sad ga nema, ali opet ovo sto je on uradio nema opravdanja, mislim 160 kroz grad . . . zatvor momentalno . . . . . uz to ce da nosi na dusi zenu . . . i ostace vjecno oznacen. . . .REST IN PEACE!!!!
 
Član
nzm stvarno bio sam vise puta u TZ pjesaci preskacu ulicu koda su u sokaku bas njih briga a vozaci voze ko manijaci jos sad i ove guzve i sve bice toga jos,jbg pjesak ima pravo prvenstva al haj ti znaj ko je za volanom ako nisi siguran da mozes prec prije njega ne prelazi desavalo se da ljudi promase kocnicu pred zebrom stisnu gas...jbg treba se pazit,mada i ovo je manijacka voznja udarit pjesaka i razbit auto do bloka to nije ispod 150-160 brzina,msm kad covjek ima neko novo auto i sl stvari i dan je pa moze se "malo" brze vozit a ne sa ovim prebacivat ogranicenje za duplo :s
 
joj 159...da mi je znat ko to izmjeri tako precizno...il je zakovala kazaljka? hahahah...a ljudi moji ne treba tolka brzina da bi ubili nekog...prije 7-8 godina dok se merkator pravio kod elktrodistribucije je golf 2 udario malog jednog iz skole i ubio ga...bilo 5 radnika i imo je 250m da ubrza pa ti kontaj kolko je mogo vozit taj golf, a ubio je dijete...naravno pretpostavljam da 5 gradjevinskih radnika nije u GTI-u...na celicarama je bio...pjesaci mi idu na k... citav zivot...
 
Nije sad da branim vozace ali u vecini slucajeva su krivi pjesaci,jer stvarno prelaze ko kauboji gdje je to zabranjeno,ja eto pridrzavam se stvarno propisa i nikad ne jurcam po gradu ali u dosta slucajeva sam morao naglo kociti bas zbog pjesaka koji kao muhe bez glave-nista ne gledajuci pretrcavaju...Ja opet sam pazljiv pa ih i uspijem vidjeti,a ima dosta koji ih i ne vide...
 
Lijepi Dzoni je napisao(la):
Nije sad da branim vozace ali u vecini slucajeva su krivi pjesaci,jer stvarno prelaze ko kauboji gdje je to zabranjeno,ja eto pridrzavam se stvarno propisa i nikad ne jurcam po gradu ali u dosta slucajeva sam morao naglo kociti bas zbog pjesaka koji kao muhe bez glave-nista ne gledajuci pretrcavaju...Ja opet sam pazljiv pa ih i uspijem vidjeti,a ima dosta koji ih i ne vide...

Potpis ;) Najmrzi su mi oni koji uopste ne pogledaju, ni nista, posebno stariji ljudi, nista ne gleda, samo zakoraci... ili oni kada stoje, pa u zadnji cas krenu pretrcavati, nit pjesackog nit ista, i onda je u svakom slucaju vozac kriv... ma jest k ako je isao normalno a ovaj iznenanada na ulicu skocio :icon_mad:
 
Član
hahaha nije bas za ovu priliku al moram ispiract...u mene drugarica kad je polagala bila kisa dan nikakav ona i dan danas slab vozac i dosla na zebru dvije babe stoje i pricaju nit tamo nit vamo ona cekala cekala cekala i pukne joj film drekne iz auta "baba il prelazi il umri vidis da polazem" hahahahahhaha
 
Top