u hrvatsku uvezen prvi nissan GTR

u hrvatsku uvezen prvi nissan GTR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
to po slikama izgleda da mu ga je čak i nissan fino uvezo u hr.. fino fino.. čitao sam o uvozu mustanga.. ford neće ni čut o tome lol, skoro sve preko fakulteta strojarstva i brodogradnje (odjel motornih vozila)

svaka čast za izbor auta.. ima se.. sad će se obarat brzinski rekordi po obilaznici
 
Član
sad gledam sve slike joj kako mi je tesko ko i vama svima mogu samo reci ono tuzno DA MI JE OVAKAV..... :icon_cry:

tibor987 je napisao(la):
Pa bolan plakat cu...a po Murphiyevom zakonu, obicno bude da super auto kupi super kreten, pa ga slupa na autoputu pokusavajuci oboriti brzinski rekord da moze objavit na youtubeu :icon_confused:

kako tuzno a istinito.... :icon_cry:
 
Jaaao,jaaaao,jaaaao,jaaaao,pa umit cu se,jaaaao,jaaaao,:icon_cry::icon_cry:

Jaaaooo,jaaaao i jos jednom jaaaao.:icon_sad:

Stvarno sam speechless,nemam rijeci,***** ti pare,zivio socijalizam,bar nisi bio ljubomoran.:D

I opet jaaaaaaooo...
 
Ja jos uvijek placem...:icon_sad:

Svaka cast covjeku,bolje auto za te pare zaista nije mogao uzeti.SVAKA CAST!
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Pa bolan plakat cu...a po Murphiyevom zakonu, obicno bude da super auto kupi super kreten, pa ga slupa na autoputu pokusavajuci oboriti brzinski rekord da moze objavit na youtubeu :icon_confused:

Ovdje to nije slucaj, lik zna voziti. To je prvak Skoda Fabia kupa u Hrvatskoj.

Uz GT-Ra, u garazi ima jos par finih igrackica - Ferrari F430, Golf 5 R32, Touareg R50.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Pa bolan plakat cu...a po Murphiyevom zakonu, obicno bude da super auto kupi super kreten, pa ga slupa na autoputu pokusavajuci oboriti brzinski rekord da moze objavit na youtubeu :icon_confused:

Ovdje to nije slucaj, lik zna voziti. To je prvak Skoda Fabia kupa u Hrvatskoj.

Uz GT-Ra, u garazi ima jos par finih igrackica - Ferrari F430, Golf 5 R32, Touareg R50.

e onda mu sretno da iz njega izvuce maximum ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top