U Hrvatskoj planiraju bojkotirati benzinske pumpe 22.02. Da li je to moguće kod nas?

U Hrvatskoj planiraju bojkotirati benzinske pumpe 22.02. Da li je to moguće kod nas?

Da li je kod nas mogu?e bojkotirati benzinske stanice radi skupog goriva?

  • Da

    Votes: 39 59,1%
  • Ne

    Votes: 27 40,9%

  • Total voters
    66
Član
bh naftasi po litri goriva uzimaju od5-10pfeninga/tako bar radi hifa\ a ovo nabijanje cijena je kriva drzava i politicari,., ako blokiras pumpu ostaje ih jos 9999da rade a politicari laganoo,., jednostavnije blokiras bojkotujes vladu ,., mislim veci ucinak bi bio blokirat marijindvor, zgradu precjednistva, i sl zgrade da nemogu guzonje izac jer blokiraj hifu osta ina energopetrol, mujici grujici i sl,., blokiras ulaz u grad neko ko jedva kraj skrajem sastavlja i ide kuci/posao nemozeproci od blokade,., i tako nahebu mali neduzni,.,

Sjetite se onog protesta sarena revolucija trajo kolko sat dva pa dospjeo do cnn a oni poljoprivrednici kolko molise vladu da porazgovara sa njima, koliko su puta do dosada blokirali granice da se ne uvozi sve i svasta pa im obecaju pa sutra opet po starom il preusmjere kamione na drugi granicni,..
Da hoces nesto da uspijes ides na vrh ko donosi odluke kada njega direktno zaboli onda tek slusa a ako se dogadja tamo negdje boli svakoga
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
^ ispade da je upravo tako.
Kad je poskupljenje goriva, svi govore joj skupo, joj gdje će dalje... Možda oni baš time nešto postignu, možda ne od prvog pokušaja, već od drugog ili trećeg.

Ne znam koliko vas razmišlja o tome, da poskupljenjem goriva, poskupljuju i ostale životne namirnice, javni prevoz i td:icon_confused:


Ja ipak mislim da bi se kod nas to moglo organizovat, ako bi se određen period prije toga promovisalo na svim sajtovima, fb-u i td.

Kad je to neko nekada nesto uradio slicno negdje??
msm u BIH ;)
Svi nesto govore skupa nafata gorivo ovo ono a sjedi se kuci :icon_rolleyes:
Ja sam za uvijek bio i biti cu..ali to treba pripremati na par sajtova i da se okupi par dana prije bojkota da se vidi kolik oce doci raje pa odna tek otici ;)
mozda kad b ise par puta uradilo nesto ovako doslo bi do promjena ;)

Ali mi samo nije jasno..npr.evo u njemackoj je nafta bila 1,35€ kolik ose sjecam ljetos a unas je bila 2,40KM..a gdje njemacka,privreda,porezi i sve ostalo :icon_question:

U nas kad bi bilo gorivo 5KM ja msm da nebi niko nista uradio :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

e ovo blokiranje bi vec bila druga stvar..;)
Taksisti bi bili za 100% ;)
 
Član
jos jedna stvar na forumima se vecinom balavurdija okuplja i sta ce postici 30 - 50 balavaca max starosti do 25 godina koji vise po forumima? dok stotine tisuca normalnih ljudi ide na posao i brine se kako familiju prehraniti.. Samo ce jos policija privoditi i kosti peglati pendrekom u mracnoj sobi pa ce biti čik pogoti tko te udario :D
To vas je sutiti i trpiti jer ne diktira BiH cijene vec velike drzave svijeta. BiH je samo jos jedno govno u velikoj septickoj jami koja se naziva Svijet
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Zašto je moj post obrisan:icon_question:

:icon_question:

Eto, neka je i obrisan, neću da se ponavljam, a sad, šta se postiglo bojkotom:icon_question:

bmwscaner je napisao(la):
jos jedna stvar na forumima se vecinom balavurdija okuplja i sta ce postici 30 - 50 balavaca max starosti do 25 godina koji vise po forumima? dok stotine tisuca normalnih ljudi ide na posao i brine se kako familiju prehraniti.. Samo ce jos policija privoditi i kosti peglati pendrekom u mracnoj sobi pa ce biti čik pogoti tko te udario :D
To vas je sutiti i trpiti jer ne diktira BiH cijene vec velike drzave svijeta. BiH je samo jos jedno go*no u velikoj septickoj jami koja se naziva Svijet

;)

Upravo sam to u kraćim crtama i bio napisao.
 
Top