U GORICAMA KOD BRČKOG POGINUO MIRKO MARKOVIĆ (29)

U GORICAMA KOD BRČKOG POGINUO MIRKO MARKOVIĆ (29)

Jutros u 5 sati na magistralnom Brčko-Lončari u mjestu Gorice dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je život izgubio 29-godišnji Mirko Marković, saznaje „otisak.ba“ od više izvora.

-Odmah po saznanju, na mjesto događaja izašli su policijski službenici Jedinice saobraćajne policije, koji su utvrdili, da je u saobraćajnoj nezgodi učestvovalo putničko vozilo marke ¨BMW¨, bosanskohercegovačkih registarskih oznaka, u kojem se nalazilo jedno lice-vozač sa inicijalima M.M. rođen 1984. godine iz Krepđića, Brčko distrikt BiH, koji je usljed zadobijenih povreda, smrtno stradao. Prema prvim prikupljenim informacijama sa lica mjesta, do saobraćajne nezgode je najvjerovatnije došlo tako što se ¨BMW¨ kretao se iz pravca Brčkog u pravcu Lončara, i dolaskom u mjesto Gorice, vozač je izgubio kontrolu nad vozilom i sletio u kanal- navedeno je u saopćenju iz policije u Brčkom koje potpisuje Halid Emkić, stručni savjetnik šefa za informiranje.

O svemu je upoznat dežurni tužilac Tužilaštva Brčko distrikta BiH, a uviđaj na licu mjesta saobraćajne nezgode, obavili su policijski službenici Jedinice saobraćajne policije, Policije Brčko distrikta BiH. /A.M./

saobracajka-gorice-t.jpg

saobracajka-gorice-n.jpg


Pocivaj u miru Miki! :icon_sad:
 
Član
RIP

nek mu je laka zemlja
i nije najvjerovatnije led,nego 100%,ja sam oko pola 2 proso tim putem to je katastrofa za vozit,gume da su mu neznam kakve bile nebi pomogle
vozio je pretezno malo brze,naletio na most,a most znate i sami kaki bude,i to ga je jebalo
al ovaj put je bez alkohola bilo
malo bolji slika ima

http://radio-brcko.co.ba/u-prometnoj-nesreci-u-goricama-smrtno-stradao-mirko-markovic/
 
Miki Rodjeni???

a u pm, ne mogu vjerovat :icon_eek:

Jedno vrijeme smo se druzili, RIP druze moj :icon_sad:
 
Top